Yenitepe Kadıköy / Nuhoğlu İnşaat

Nuhoğlu İnşaat firmasının Yenitepe Kadıköy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
İstanbul 216

Fikirtepeli müteahhitler ortak çatı altında birleşti

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 30.03.2015
Türkiye’de kentsel dönüşümün simgesi haline gelen Fikirtepe’de projesi olan inşaat firmaları örnek bir davranışla ortak hareket etme kararı aldı.
Fikirtepe'de 57 adada faaliyet gösteren 26 inşaat firması, Fikirtepe Platformu adı altında bir araya gelerek ortak hareket etme kararı aldı. Teknik Yapı, Nuhoğlu İnşaat, Emay, Vartaş ve Baysaş'ın yer aldığı 5 firmalık bir icra kurulu ile hareket etmeyi planlayan Platform, sorunları tek elden çözecek ve algıyı da yine tek elden yönetecek.

Platformun toplanmasında ve çözüm üretmesinde ayrıcalıklı bir yere sahip olan Baysaş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Şemsettin Aydın, yıllardan beri görüşülen ve konuşulan sorunlara çözüm yolu aradıklarını belirterek, “İhtiyaçlar platformu zorunlu kıldı. Bir adanın işlerinin bitmesi sorunu çözmez. Herşeyin hızlı hareket etmesi lazım. İcra kurulu gerekli kararları aldıktan sonra gerekirse bakanlığa kadar çıkarak çözüm yolları arayacağız. Düzenleme yapıldıktan sonra işlerin yapılması hiçbir şey değil. Bunu anlamayan hak sahipleri veya firmalar için bakanlıktan B, C, D… planı talep edeceğiz. İtiraz eden hak sahipleri için imar konununda yer alan 18. maddenin uygulamasını isteyeceğiz. Gerekirse emsali düşürecek ama mutlaka çözüme gideceğiz. Herkesin mutlu olması lazım” diye konuştu.

İstanbul 216 İletişim Bilgileri;
Web: http://istanbul216.com.tr/
Telefon: 444 9 101

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Fikirtepeli müteahhitler Fikirtepe kentsel dönüşüm Fikirtepe Platformu Şeamsettin Aydın Baysaş İnşaat