maritbet girişmaritbet
Gaziantep Hilton açıldı!

Gaziantep Hilton açıldı!

Türkiye'de otel sayısını arttıran oteller zinciri Hilton, Hampton by Hilton Gaziantep isimli otelini açtı.

Hilton Worldwide'ın, orta fiyat segmentindeki 1900'den fazla otelinden oluşan küresel markası Hampton by Hilton, bugün en yeni oteli, 117 odalı Hampton by Hilton Gaziantep'in açılışını duyurdu. Gaziantep'in iş merkezinde yer alan otel, sahibi MB Holding adına Hilton Worldwide tarafından yönetilecek.

Hilton Worldwide Odaklanmış Hizmet ve Hampton Markası Yönetimi Başkanı Phil Cordell şöyle konuştu: “Markamız için gelişen bir pazar olan Türkiye, ilk Hampton by Hilton oteliyle 2011'de tanıştı. O günden bu yana Ordu, Bursa, Samsun ve son olarak da İstanbul'da toplam dört otel daha açtık. Markamızın sağladığı memnuniyet nedeniyle giderek artan talebi karşılayabilmek için önümüzdeki yıllarda yedi Hampton by Hilton oteli daha açmayı planlıyoruz.” 

İş nedeniyle seyahat edenler için konumu son derece elverişli olan Hampton by Hilton Gaziantep, toplu taşıma araçlarına ve ana arterlere yakın olduğu gibi, havaalanına da rahat ulaşım imkanı sunuyor. Buna karışlık turist olarak şehre gelenler de Gaziantep'in muhteşem hayvanat bahçesini ziyaret edebilir ya da dünyanın en büyük mozaik müzesi olan Zeugma Mozaik Müzesi'ni keşfedebilirler. Konuklar ayrıca yerel mutfağın tadını çıkarabilir, yöreye özge el işlerini satın alabilecekleri antik Zeugma kenti caddelerinde ve 18. yüzyıldan kalma meşhur Zincirli Bedesten'i gezebilir.  

Hampton by Hilton Gaziantep Genel Müdürü Önder Kolay açılışta şunları kaydetti: ‘'Konuklarımız, şehrin iş merkezinin kalbinde, hükümet binalarına ve önemli şirket ofislerine komşu olmanın ayrıcalığını yaşayacak. Bu arada Gaziantep'in tarihi İpek Yolu üzerinde yer aldığını ve iyi korunmuş birçok esere, yüzyıllar boyunca şehri yönetmiş medeniyetlerden kalan mimari ve kültürel zenginliklere ev sahipliği yaptığını hatırlatmakta da fayda var. Otel, hem iş hem de tatil amacıyla Gaziantep'e gelenler için ideal bir konumda.” 

Hampton by Hilton, konuklarına konforlu ve keyifli bir konaklama deneyimi sunuyor. Konuklar, otelin The Hub olarak anılan lobisinde, gece ve gündüz istedikleri saatte kahvelerini yudumlayabilir ya da hafif bir şeyler atıştırıp içebilirler. Ferah ve şık odaların pençelerinden şehrin manzarasını seyredebilir, ücretsiz Wi-Fi'dan yararlanabilir ve markanın imzası niteliğindeki tertemiz Hampton yatağı®'nın tadını çıkarabilirler. Otelde ayrıca kapalı yüzme havuz ve 24 saat açık spor salonu bulunuyor. Ayrıca konukların çeşitli aperatifler, ufak tefek eşyalar veya aksesuarlar alabilecekleri bir mağazada 24 saat hizmet veriyor. Otel, küçük çaplı iş toplantıları için de 20 kişi kapasiteli modern bir toplantı odasına da sahip.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Gaziantep Hilton açıldı!
  • 26.11.2014 13:23

Gaziantep Hilton açıldı!

Türkiye'de otel sayısını arttıran oteller zinciri Hilton, Hampton by Hilton Gazi ...

Hilton Worldwide misafirperverliği ile topluma dokundu
  • 31.10.2014 14:19

Hilton Worldwide misafirperverliği ile topluma dokundu

Türkiye’deki Hilton Worldwide otellerinin çalışanları, sosyal sorumluluk çalışma ...

AB’nin ‘dünyaya açılması’na Hilton Worldwide’dan destek!
  • 04.04.2014 11:23

AB’nin ‘dünyaya açılması’na Hilton Worldwide’dan destek!

Türkiye vatandaşlarının da faydalanacağı AB vize reformu sayesinde Avrupa’ya gel ...

Hampton by Hilton en yeni otelini Samsun’da açtı
  • 10.03.2014 11:19

Hampton by Hilton en yeni otelini Samsun’da açtı

Hampton by Hilton, Ordu ve Bursa’nın ardından Karadeniz’in liman kenti Samsun’da ...

Vialand’da yeni atamalar belli oldu
  • 27.02.2014 13:41

Vialand’da yeni atamalar belli oldu

100 futbol sahası büyüklüğünde bir alana yayılmış olan VIALAND’da iki yeni atama ...

Hilton Worldwide, Türkiye portföyüne 50. oteli ekledi
  • 04.02.2014 11:29

Hilton Worldwide, Türkiye portföyüne 50. oteli ekledi

Hilton Worldwide, bugün Türkiye’deki 50. Hilton otelinin işletilmesi için anlaşm ...