maritbet girişmaritbet
Vialand’da yeni atamalar belli oldu

Vialand’da yeni atamalar belli oldu

100 futbol sahası büyüklüğünde bir alana yayılmış olan VIALAND’da iki yeni atama gerçekleşti

Şubat ayında Kemal Arslan VIALAND AVM'nin Direktörü olarak göreve başlarken, VIALAND PALACE OTEL'in Direktörü ise Sedat Meşe oldu. 

Tecrübeli AVM yöneticisi
VIALAND AVM'nin Direktörü olan Kemal Arslan, bugüne kadar yurtiçi ve yurtdışındaki birçok AVM'de yöneticilik yapmış, tecrübeli bir isim. Arslan Metro Group, Gaziantep, Kartal ve Bursa illerindeki AVM'lerin yanı sıra; Fiba Holding bünyesindeki Moldova ve Romaya'da bulunan 3 AVM'de de Yönetim Direktörü olarak görev aldı. Kemal Arslan VIALAND AVM'den hemen önce ise yönetimi Jones Lang Lasalle tarafından yapılan MalatyaPark AVM'de Genel Müdür pozisyonundaydı.

21 yıldır sektörde
VIALAND PALACE OTEL'in Direktörü Sedat Meşe ise 21 yıldır sektörde bulunan bir başka deneyimli isim. Çukurova Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü'nden mezun olan Sedat Meşe, iş yaşamına 1993 yılında Moevenpick Hotel'de merhaba dedi. Uzun yıllar Hilton Worldwide Oteller zincirinde yönetici pozisyonunda bulunan Meşe, son olarak da Biz Cevahir Otel İstanbul'da Genel Müdür olarak görev yaptı. 

Dünyada ve Türkiye'de bir tema parkı, AVM ve gösteri merkeziyle birleştiren ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi olan VIALAND, Gürsoy Grup ve Via Properties ortaklığında, 650 milyon dolar değerindeki yatırım bedeliyle geçen yıl Mayıs ayının sonunda açıldı. VIALAND'in içindeki AVM, 200 mağaza ile açılışını yüzde 90 doluluk oranıyla yaptı.

VIALAND, dünya standartlarındaki eğlence ünitelerine yenilerini katarak ve kompleks içindeki yepyeni otel yatırımıyla da büyümesini sürdürüyor. Geçen yılı 8.5 milyon ziyaretçi ile kapatan, 2014'te ise 4.5 milyonu turist olmak üzere, tam 30 milyon ziyaretçi hedefleyen VIALAND'de bu yıl açılacak olan VIALAND PALACE, 101 odalı apart otel olarak hizmet verecek. Türkiye'de ilk kez eğlence ve perakendeciliği birleştireren VIALAND, otel yatırımıyla 360 derece entegre perakendeciliği sektöre kazandırarak bir ilke de imza atmış bulunuyor.

Yorum Yaz