maritbet girişmaritbet
Grohe, Paris’teki Best Western Premier Opera Diamond Hotel’de de kullanıldı

Grohe, Paris’teki Best Western Premier Opera Diamond Hotel’de de kullanıldı

Paris’teki Best Western Premier Opera Diamond Hotel’in süitlerinde GROHE SPA® F-digital Deluxe kullanıldı

Paris Opera Binası'nın ihtişamına hayranlık duyan, kaliteli malzemeleri, tasarımı takdir eden ve gerçek lüksün keyfini sürmeyi sevenlerdenseniz, Paris'teki Hotel Best Western Premier Opera Diamond'ı seveceğinize hiç şüphe yok. Bu dört yıldızlı hotelin sloganı: “Her şeyin biraz daha fazlası” Bu yaklaşım, otelin yedi özel süitindeki duşlarda da kendini gösteriyor. GROHE SPA® F-digital Deluxe yerleştirilen bu banyolar kişiye özel spa terapileri ile lüks içinde bir keyif sunuyor. 

Günlük yaşamın monotonluğundan konforlu bir kaçış 

Best Western Premier Opera Diamond, Paris'in seçkin 8. bölgesinde, Opera, Place de la Madeleine ve Boulevard Haussmann ile dünyaca ünlü alışveriş merkezlerinin hemen yanı başında bulunuyor. Şık butikler ve mükemmel bistro ve restoranlar ile çevrili olan hotel, Fransa'nın başkentinde keşfe çıkmak için mükemmel bir konumda bulunuyor. Eşsiz bir atmosfer sunan Best Western Premier Opera Diamond Hotel'in şık Lounge Bar'ı, koyu renkleri ve parlak yüzeyleri, bir opera ziyaretinin veya yakın restoranlardan birinde yenilen harika bir akşam yemeğinin ardından, sizi rahatlatacak bir içecek için doğru ortamı sunuyor. Yazları rahatlamak için en mükemmel yer ise, sahip olduğu barok heykeller ve Richard Orlinski imzalı heyecan verici timsah heykeli ile yeşil avludaki teras.

Cazibe ve pırıltı, ihtişam ve çok yönlülük

Kadına ve “en iyi dostu” olan elmaslara, mimari bir saygı göstergesi olarak, Opera Diamond Hotel'in iç mekanları, günümüz şıklığını yansıtan detayları, klasik barok tarzı ile hoş bir şekilde bir araya getiriyor. Elmaslar ile ilişkilendirilen her odada mobilyalar, konfor ve lüks izlenimi sunuyor. Odada baş rolü kapan pırıl pırıl Swarovski kristalleri, kapitone yatak başlarındaki dikkat çeken konumlarından odadaki ambiyans üzerinde hakimiyetini kuruyor. Pırıltıları, odanın her yerine ustalıkla yerleştirilmiş büyük aynalarda da yansıyor. Hotelin ikinci ana temasını ise en değerli mücevherler ile donatılmış olan “kadın” figürleri oluşturuyor. Örneğin, feminen silüetlerin perdelere yerleştirilmesi ile, iç tasarımcılar bu temayı doğrudan ve orijinal bir şekilde yorumluyorlar. 

Odaların renkleri de zarif ve romantik atmosfere önemli bir katkıda bulunuyor. Siyah, gri ve sedef renkleri kırmızı ve kavuniçi ile yaratılan zıtlık sayesinde vurgulanıyor. Timsah derisi duvar kaplaması ise sandalye yüzleri, yastıklar ve battaniyeleri sarmalayan kadife ve ipek gibi kumaşlar ile yan yana getiriliyor. Bir sandalyenin ayaklarına geçirilmiş puantlar gibi zeki detaylara sahip modern mobilyalar ise hoş bir dokunuş ekliyor. 

Tüm duyulara hitap eden duş keyfi

Özel süitler, misafirlere sunduğu özel spa atmosferi ile elbette otelin en önemli noktalarından biri. Opera Diamond, kişinin kendini iyi hissettiği gerçek bir dijital deneyim sunmak için dünyada duşlarını GROHE SPA® F-digital Deluxe modülleri ile donatan ilk hotel olma özelliğini taşıyor. Hoş, arıtıcı buhardan renkli ışığa ve arka planda müzik ve doğal seslere kadar çok sayıda spa terapisi bulunuyor. Duş kabininin dışına yerleştirilmiş Apple iPod bağlantılı dijital kumanda paneli, tüm fonksiyonların GROHE SPA® uygulaması üzerinden kolay ve duyusal sezgisel olarak kontrol edilmesine izin veriyor. Misafirler bir yandan mükemmel şekilde donatılmış süitlerinin keyfini sürerken diğer yandan da kendilerini birçok duyuya hitap eden duş deneyimlerine bırakıyorlar. İnovasyon ve lüksün el ele gittiği Best Western Premier Opera Diamond'da konaklamak unutulamaz bir deneyim sunuyor. 

Kısaca GROHE hakkında

GROHE Group, Grohe Holding GmbH, Hemer; Grohe AG, Hemer; Joyou AG, Hamburg (1 Temmuz 2011 tarihinden bu yana tam olarak konsolide edilmiştir) ve yurtdışı pazarlardaki diğer iştiraklerden oluşmaktadır.
GROHE Group dünyanın önde gelen sıhhi tesisat donanımları sağlayıcısıdır. GROHE, sıhhi tesisat ürün ve sistemlerinde global bir marka olarak, “Pure Freude an Wasser” felsefesini sunabilmek amacıyla kalite, teknoloji, tasarım ve sorumluluktan oluşan marka değerlerinden güç almaktadır.

GROHE Group'un dünya çapında 9.000 civarında (bu sayının yaklaşık 3.400'ü Joyou'dadır) çalışanı bulunmaktadır. GROHE'nin Almanya'daki çalışan sayısı yaklaşık olarak 2.300'dür. 2012 yılında, GROHE Group 1,405 milyar Avro tutarında konsolide satış rakamına ulaşmıştır.

Almanya'daki (Hemer, Lahr, Porta Westfalia) 3 ana tesisin yanı sıra; Portekiz, Tayland, Kanada ve Çin'de bulunan tesislerle birlikte toplam 9 üretim tesisi bulunmaktadır. Şirket halen satışlarının yüzde 85'ini Almanya dışında gerçekleştirmektedir.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Yeni GROHE Eurosmart: Bir ikon yeniden şekilleniyor!
  • 26.08.2021 11:19

Yeni GROHE Eurosmart: Bir ikon yeniden şekilleniyor!

GROHE’nin ilk 2’si 1 arada hibrit bataryası, tek kumandalı bataryanın avantajlar ...

GROHE Baulines Kitchen ile mutfaklar artık daha sade!
  • 10.06.2021 11:46

GROHE Baulines Kitchen ile mutfaklar artık daha sade!

Kolay montaj ve akıllı özellikler ile fonksiyonel çok yönlü bir ürün olan GROHE ...

GROHE sektör profesyonelleri ve tüketicilerle buluşuyor
  • 15.04.2021 11:57

GROHE sektör profesyonelleri ve tüketicilerle buluşuyor

GROHE, pandemiye rağmen sektör profesyonelleri, son tüketiciler ve öğrencilerle ...

LIXIL, GROHE X dijital deneyim platformunu tanıttı
  • 20.03.2021 16:11

LIXIL, GROHE X dijital deneyim platformunu tanıttı

LIXIL, bünyesinde bulunan GROHE markasının “GROHE X” dijital deneyim merkezini t ...

Grohe Baulines akıllı bataryayı banyonuza getiriyor
  • 23.02.2021 07:30

Grohe Baulines akıllı bataryayı banyonuza getiriyor

GROHE Baulines batarya portföyü, yeni ve modern tasarımına ek olarak daha fazla ...

Grohe, dijital deneyim merkezi Grohe X'i hayata geçirdi
  • 07.02.2021 09:15

Grohe, dijital deneyim merkezi Grohe X'i hayata geçirdi

GROHE X, etkileşim kurmanın yeni yollarını sunuyor. Ziyaretçiler, özel destek al ...