maritbet girişmaritbet
GROHE Baulines Kitchen ile mutfaklar artık daha sade!

GROHE Baulines Kitchen ile mutfaklar artık daha sade!

Kolay montaj ve akıllı özellikler ile fonksiyonel çok yönlü bir ürün olan GROHE Baulines Kitchen, makul fiyat ve yüksek kalite sunuyor.

Günlük hayatın karmaşıklığının ne kadar bunaltıcı olabildiği düşünüldüğünde, insanların evlerinde sadelik peşinde olmasına şaşırmamak gerekiyor. İşleri sade tutmaya yönelik bu arzu, insanların çalışma biçiminden evlerindeki ürün seçimlerine kadar hayatın tüm alanlarında belirgin şekilde görülüyor. Mutfak iç dekoru söz konusu olduğunda, çoğu insan uzman değildir. Dolayısıyla, güvenebilecekleri marka ve ürünler ararlar. GROHE Baulines ile, tesisatçılar ve planlamacılar müşterilerine neler sunduklarını biliyorlar: makul fiyat etiketi ile yüksek ve uzun ömürlü kalitenin yanı sıra güvenilir fonksiyonellik ve estetik tasarım. Sade ama fonksiyonel GROHE Baulines, modern tüketicilerin günümüz mutfağında ihtiyaç duyduğu ve istediği şeyi sunuyor.


Modern mutfak için sadelik – GROHE Baulines Kitchen 

Her proje ve müşteri farklıdır: Bazılarının büyük, bazılarının küçük bir mutfağı vardır. Ama ne kadar eşsiz olurlarsa olsunlar, bütçesi kısıtlı olanlar da dahil, her müşteri bir seçeneği olmasını ister. GROHE, mutfaklar için Baulines batarya yelpazesi ile tam olarak bunu sunuyor. Müşteriler ister harekete edebilecekleri fazladan yere ihtiyaç duysunlar isterse mutfakları için kompakt bir çözüm arıyor olsunlar, Baulines yelpazesi seçme özgürlüğü sunuyor: Örneğin, yüksek çıkış uçlu Baulines bataryaları, yemek pişirirken büyük kapları doldurmak için kullanışlıyken düşük çıkış uçlular ise alanın kısıtlı olduğu küçük kent mutfakları için ideal. Orta yükseklikteki çıkış uçlu varyantlar ve farklı kumanda kolu seçenekleri daha da fazla seçenek sunuyor. Elbette, tüm Baulines bataryaları GROHE mutfak eviyeleri ile uyumlu.

Özellikle mutfak gibi pratik bir yerde, ürünlerin fonksiyonel olması gerekir: Tüm GROHE Baulines yelpazesi, GROHE StarLight yüzey sayesinde, özellikle kolay temizlenebiliyor ve mükemmel dayanıklılığı ile biliniyor. EasyExchange sistemi, kullanıcıların akıllı bir bozuk para yardımıyla değiştirme sisteminin yardımıyla, bataryanın perlatörünü kolaylıkla değiştirmelerine ve temizlemelerine imkân veriyor; evet, işte o kadar kolay.

GROHE Baulines'da yer alan GROHE FastFixation Plus özelliğinin arkasındaki düşünce de işlerin sadeleştirilmesi. Montaj için tek bir araca ihtiyaç duyulmuyor. Bu, montaj sürecini çok daha etkin hale getirerek tesisatçılara zaman kazandırıyor. Dahası, Baulines bataryalar suyun keyfine güvenle varmanızı da sağlıyor. GROHE Zero sayesinde, Baulines bataryalar suyun batarya içinde kurşun ve nikel ile temas etmemesini sağlamak üzere, ayrı iç su yollarına sahip. 

Akıllı çok yönlü ürün: GROHE Baulines

Bütüncül iç konseptlere imkân vermek için, GROHE aynı zamanda banyo için bir Baulines yelpazesi de sunuyor. Yeniden lansmanı yapılan banyo bataryaları yenilenen tasarımı ve ekstra konfor ve güvenlik için ek fonksiyonlar ve elbette, Baulines mutfak yelpazesi ile mükemmel şekilde uyumlu. Akıllı çok yönlü GROHE Baulines, tesisatçıların ve planlamacıların müşterileri için doğru ürünleri bulmasını kolaylaştırıyor. 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Yeni GROHE Eurosmart: Bir ikon yeniden şekilleniyor!
  • 26.08.2021 11:19

Yeni GROHE Eurosmart: Bir ikon yeniden şekilleniyor!

GROHE’nin ilk 2’si 1 arada hibrit bataryası, tek kumandalı bataryanın avantajlar ...

GROHE Baulines Kitchen ile mutfaklar artık daha sade!
  • 10.06.2021 11:46

GROHE Baulines Kitchen ile mutfaklar artık daha sade!

Kolay montaj ve akıllı özellikler ile fonksiyonel çok yönlü bir ürün olan GROHE ...

GROHE sektör profesyonelleri ve tüketicilerle buluşuyor
  • 15.04.2021 11:57

GROHE sektör profesyonelleri ve tüketicilerle buluşuyor

GROHE, pandemiye rağmen sektör profesyonelleri, son tüketiciler ve öğrencilerle ...

LIXIL, GROHE X dijital deneyim platformunu tanıttı
  • 20.03.2021 16:11

LIXIL, GROHE X dijital deneyim platformunu tanıttı

LIXIL, bünyesinde bulunan GROHE markasının “GROHE X” dijital deneyim merkezini t ...

Grohe Baulines akıllı bataryayı banyonuza getiriyor
  • 23.02.2021 07:30

Grohe Baulines akıllı bataryayı banyonuza getiriyor

GROHE Baulines batarya portföyü, yeni ve modern tasarımına ek olarak daha fazla ...

Grohe, dijital deneyim merkezi Grohe X'i hayata geçirdi
  • 07.02.2021 09:15

Grohe, dijital deneyim merkezi Grohe X'i hayata geçirdi

GROHE X, etkileşim kurmanın yeni yollarını sunuyor. Ziyaretçiler, özel destek al ...