Yeni GROHE Eurosmart: Bir ikon yeniden şekilleniyor!

Yeni GROHE Eurosmart: Bir ikon yeniden şekilleniyor!

GROHE’nin ilk 2’si 1 arada hibrit bataryası, tek kumandalı bataryanın avantajlarını temassızın konforu ile bir araya getiriyor. Yeni kumanda kolu varyantları ve entegre termostat kullanıcı güvenliğini arttırıyor.

Efsanevi Bir Numara: 20 yılı aşkın bir süre önce, GROHE banyo için ilk Eurosmart bataryasını piyasaya sürdü. O zamandan bu yana, ürün serisi hızla markanın batarya portföyünün tartışmasız en çok satan ürünü haline gelerek profesyoneller için tüm zamanların en sevilen ürünlerinden biri olarak kendini kabul ettirdi. Her ne kadar serinin temel özellikleri değişmeden kalmışsa da GROHE, Eurosmart portföyünün her zaman toplumun değişen gereksinimlerine paralel büyümesini ve modern ihtiyaçlara uyarlanmasını sağlıyor. Haziran 2021’de Eurosmart serisinin yeniden lansmanının yapılması ile, GROHE temel ürünlerinden birini çağdaş tasarım ve gelecek odaklı fonksiyonlar ile yeniden şekillendiriyor.

LİXİL EMENA Lideri Jonas Brennwald, “Eurosmart her nesil ile evriminde ilerledi; pazara anlamlı ürünler sunmak istiyorsanız, bu hayati bir öneme sahip. Ortamımız sürekli bir dönüşüm içinde ve yeni ürün çözümleri ile değişen ihtiyaçlara cevap vermemiz gerekiyor. Tam da şu anda yaşanan global sağlık krizi dünyayı hijyen standartlarını yeniden düşünmeye zorluyor. Dolayısıyla, Eurosmart’ın hijyeni geliştiren temaşsız ve elle çalıştırılan bir hibrit versiyonunu geliştirdik. Bir diğer örnek ise, farklı yaşam durumlarının karmaşıklığını ve her tüketicinin farklı gereksinimlere sahip olduğu gerçeğini yansıtan kumanda kollu varyantlar. Uzun kumanda kolları, doktorların günlük işini basitleştirebilirken halka biçimli kumanda kolları ise birden fazla kuşağın yaşadığı evlerde, çocuklar ve yaşlılar için mükemmel. Eurosmart, ınovasyonun yeni seriler ile sınırlı olmadığının mükemmel bir kanıtı. Anlamlı bir şekilde inovasyon yapmak aynı zamanda temel ürünleri yeniden şekillendirmek anlamına da geliyor. Sadece bu insan merkezli çözümler daha iyi evler yaratmamıza imkân veriyor,” diyor.

En iyi haliyle ürün çok yönlülüğü

Eurosmart banyo bataryasının yeniden lansmanı ile GROHE inovasyonda liderliğini gösteriyor: Marka sadece çağdaş tasarımı hayata geçirmekle kalmıyor aynı zamanda yeni ürün varyantlarını eksiksiz olarak sunuyor.

Eurosmart serisinin evrimi amaç odaklı ürünlerin yaratılmasına odaklanıyor ve özel kullanım durumları düşünülerek gerçekleştiriliyor: Örneğin, Eurosmart Loop kumanda kolunun merkezindeki boşluk kavramayı kolaylaştırıyor. Bu işe, ürün varyantını sınırlı motor becerilere sahip insanlar ve bakım evleri için ideal kılarak herkesin mümkün olduğunca uzun süre bağımsız şekilde yaşamasına imkân veriyor. Sağlık sektörüne yönelik Eurosmart varyantı, doktorların bataryayı dirsekleri ile çalıştırmasına izin vererek yüzeylerle teması minimize eden ekstra uzun kumanda kolu ile donatıldı. Farklı kumanda kolu varyantları doğrudan insanların yaşamları ile ilişkilendirilebiliyor ve GROHE’nin insan merkezli tasarım yaklaşımını mükemmel şekilde yansıtıyor. Bu aynı zamanda profesyonel tesisatçıları da içeriyor: Yeni acılı ürün gövdesi montaj sürecini kolaylaştırıyor.

Eurosmart’ın hibrit varyantı, hijyen söz konusu olduğunda ek avantajlar sunuyor. Manuel ve temaşsız bataryaların avantajlarını bir araya getiriyor. Kullanıcılar, manuel kumanda kolunu mu yoksa entegre sensor yardımıyla şu akışını aktıve ederek temaşsız teknolojiyi mi kullanacaklarına karar verebilirler. El yıkarken bataryaya dokunmaya gerek olmadığından, mikropları yayma ve çapraz bulaşma riski de minimize ediliyor. 

İşleri çocuklu ve yaşlıların bulunduğu haneler için daha da pratik hale getiren ise, Eurosmart serisinin yeni bir güvenli durdurma teknolojisi ile donatılmış olması. Entegre mikro termostat sayesinde, yanmaya bağlı yaralanmaları önlemek amacıyla sıcaklık sınırlanabiliyor. 

Eurosmart batarya serisinin sunabileceği daha da fazla şey var: Daha yüksek konfor için, spirallı varyant sunduğu tam esneklik ile saç yıkamak veya lavaboyu temizlemek için bire bir. Eurosmart serisine entegre şu ve enerji tasarruflu teknolojiler, tüketicilerin daha sürdürülebilir bir yaşam tarzına ulaşma çabalarını destekliyor. GROHE EcoJoy teknolojisi, örneğin, şu akışını azaltırken suyu hava ile zenginleştirerek hem mükemmel ve hacimli bir akış sağlaması hem de değerli kaynaklardan tasarruf etmesi ile çevreye duyarlı tüketiciler için harika bir seçim.

Toplamda S ile XL arasında beş boyutta temin edilebilen GROHE Eurosmart serisi, her müşteri projesi için bir çözüm sunuyor. En iyi kısım ise: Bütüncül iç mekân konseptleri için, tesisatçılar ve planlayıcılar GROHE portföyünde bataryayı hem tasarım hem de fonksiyon ile tamamlayan uyumlu Euro Ceramic ürünleri bulabiliyorlar. Ayrıca, Eurosmart serisi GROHE’bin mutfak porföyünde de bulunabilmesi ile Eurosmart’ın eşgüdümlü tasarım konseptleri için mükemmel bir seçenek yapıyor. 

Sırada neyin olduğunu, yeni dijital deneyim platformumuz GROHE X üzerinde keşfedin.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Yeni GROHE Eurosmart: Bir ikon yeniden şekilleniyor!
  • 26.08.2021 11:19

Yeni GROHE Eurosmart: Bir ikon yeniden şekilleniyor!

GROHE’nin ilk 2’si 1 arada hibrit bataryası, tek kumandalı bataryanın avantajlar ...

GROHE Baulines Kitchen ile mutfaklar artık daha sade!
  • 10.06.2021 11:46

GROHE Baulines Kitchen ile mutfaklar artık daha sade!

Kolay montaj ve akıllı özellikler ile fonksiyonel çok yönlü bir ürün olan GROHE ...

GROHE sektör profesyonelleri ve tüketicilerle buluşuyor
  • 15.04.2021 11:57

GROHE sektör profesyonelleri ve tüketicilerle buluşuyor

GROHE, pandemiye rağmen sektör profesyonelleri, son tüketiciler ve öğrencilerle ...

LIXIL, GROHE X dijital deneyim platformunu tanıttı
  • 20.03.2021 16:11

LIXIL, GROHE X dijital deneyim platformunu tanıttı

LIXIL, bünyesinde bulunan GROHE markasının “GROHE X” dijital deneyim merkezini t ...

Grohe Baulines akıllı bataryayı banyonuza getiriyor
  • 23.02.2021 07:30

Grohe Baulines akıllı bataryayı banyonuza getiriyor

GROHE Baulines batarya portföyü, yeni ve modern tasarımına ek olarak daha fazla ...

Grohe, dijital deneyim merkezi Grohe X'i hayata geçirdi
  • 07.02.2021 09:15

Grohe, dijital deneyim merkezi Grohe X'i hayata geçirdi

GROHE X, etkileşim kurmanın yeni yollarını sunuyor. Ziyaretçiler, özel destek al ...