Hilti VC 40L-X Elektrikli Süpürge ile şantiyede sıfır toz!

Hilti VC 40L-X Elektrikli Süpürge ile şantiyede sıfır toz!

İnşaat profesyonellerinin çözüm ortağı Hilti, VC 40L-X Elektrikli Süpürge ile en zorlu şartlara en ideal teknolojiyle cevap veriyor.

Sürdürülebilir değer oluşturmayı misyon edinen Hilti, inşaat sektörünün farklı alanları için öncü teknolojilere imza atmaya devam ediyor. Yakın zamanda düzenlediği Marketing Wave etkinliği kapsamında lansmanı gerçekleştirilen VC 40L-X Elektrikli Süpürge’yi piyasaya sunan Hilti, ileri teknolojisiyle şantiyelerde tozdan eser bırakmayacak. İnşaat endüstrisinin çeşitli sahalarındaki kirlerin temizlenmesi için ideal donanıma sahip olan yeni Hilti VC 40L-X Elektrikli Süpürge, proje sahalarındaki genel temizlik için tüm beklentileri karşılamayı ve inşaatta oluşan endüstriyel atıkların sebep olabileceği güvenlik problemlerinin önüne geçmeyi hedefliyor.

İnşaat sahalarının karakteristik özelliklerine bağlı olarak iş güvenliğini sağlamanın şartları da değişiklik gösteriyor. İnşaat alanlarında toza maruz kalmamak ise ortak iş güvenliği önlemi arasında yer alıyor. Bu önlemin başındaysa endüstriyel elektrikli süpürgeler geliyor. Şantiyelerdeki en zorlu koşulları kendine referans alan Hilti, VC 40L-X Elektrikli Süpürgeile inşaat profesyonellerinin ihtiyaçlarına 360 derece hizmet anlayışıyla cevap veriyor. VC 40L-X Elektrikli Süpürge’nin özelliklerini mümkün olan en kompakt tasarımla depo kapasitesini maksimize edecek şekilde düzenleyen Hilti, en gelişmiş teknolojisinin yanı sıra sağlamlığıyla da uzun yıllar boyunca şantiye temizliğinin en efektif yardımcısı olmaya aday.

Yüksek emiş gücü ile şantiyelerde üstün performans, maksimum mobilite

Şantiyelerdeki genel temizlik standartlarını değiştirmeye hazırlanan Hilti VC 40L-X Elektrikli Süpürge, kompleks yapıdaki iş sahalarına uyum sağlayan esnek bir tasarıma sahip. Yüksek mobilite sağlaması adına tasarlanan itme kolu, inşaat sahalarındaki zorlu koşullara tam uyum sağlarken taşınabilirliği de üst seviyeye çıkarıyor. Bunun yanı sıra suya ve ısıya son derece dayanıklı Solight-ecco® lastikleri ile inşaat profesyonellerin vazgeçilmezi olmaya hazırlanan ekipman, şantiyeler için üretilmiş dayanıklı ve evrensel bir elektrikli süpürge olduğunu kanıtlıyor. Delme, kanal açma, taşlama, kesme ve kuru karot delme işlemlerinde toz toplama fonksiyonuyla öne çıkan Hilti VC 40L-X Elektrikli Süpürge, şantiyelerdeki genel amaçlı temizlik konusunda da inşaat profesyonellerinden tam not alıyor.

Performans ekranıyla anlık ve canlı bildirim

Şantiyeyi tozdan, sudan ve çamurdan temizlemeye yardımcı olmak üzere tasarlanan Hilti VC 40L-X Elektrikli Süpürge, aynı zamanda toz akarlarını da büyük oranda ortadan kaldırarak inşaat profesyonelleri için güvenli bir iş sahası oluşturmaya yardımcı oluyor. Üstelik bu ekipman çalışanların işini kolaylaştıracak akıllı özelliklere de sahip. Elektrikli süpürgenin filtre durumu ve emiş gücü hakkında canlı geri bildirim sağlayan performans ekranı sayesinde kullanıcılar, ekipmanın durumu hakkında bilgi sahibi olabiliyor. Kullanıcıların işini kolaylaştıracak önemli özelliklere sahip olan VC 40L-X Elektrikli Süpürge’nin bir diğer önemli özelliği ise AirBoost otomatik adaptif filtre temizleyicisi… Bu özelliği ile hava filtresini gerektiği anda temizleyerek toz emme performansının devamlılığını sağlayan VC 40L-X Elektrikli Süpürge, Hilti El Aleti Parkı Yönetimi ve Teknik Servis hizmeti sayesinde ise verimliliğini üst seviyeye çıkıyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Hilti'den şantiyelerdeki en karmaşık süreçler için mühendislik çözümleri
  • 20.05.2022 11:40

Hilti'den şantiyelerdeki en karmaşık süreçler için mühendislik çözümleri

İnşaat projelerinde mühendislik çözümleri; verimlilik, zaman, kârlılık ve projel ...

Hilti, sismik teknolojileriyle güvenli yapıların mimarı olmayı hedefliyor
  • 03.03.2022 16:37

Hilti, sismik teknolojileriyle güvenli yapıların mimarı olmayı hedefliyor

İnşaat sektörünün çözüm ortağı Hilti, yapıların güçlendirilmesinin yanı sıra uzu ...

Hilti VC 40L-X Elektrikli Süpürge ile şantiyede sıfır toz!
  • 01.02.2022 11:04

Hilti VC 40L-X Elektrikli Süpürge ile şantiyede sıfır toz!

İnşaat profesyonellerinin çözüm ortağı Hilti, VC 40L-X Elektrikli Süpürge ile en ...

Hilti’den inşaat sahalarının yeni başrolleri!
  • 18.01.2022 09:16

Hilti’den inşaat sahalarının yeni başrolleri!

Hilti, gelenekselleşen “Marketing Wave’’ etkinliği ile şantiyelerde fark oluştur ...

Hilti'nin yeni halat sistemine inşaat sektöründen tam not!
  • 03.01.2022 09:51

Hilti'nin yeni halat sistemine inşaat sektöründen tam not!

Bütünleşik hizmet kapsamıyla inşaat profesyonellerinin iş ortağı olmayı hedefley ...

Hilti, inşaat sahalarındaki dijitalleşmeyi hızlandıracak
  • 13.12.2021 10:05

Hilti, inşaat sahalarındaki dijitalleşmeyi hızlandıracak

Hilti Türkiye Genel Müdürü Banu Deniz Çetinkol, şirketin 2021 yılını değerlendir ...