The House Residence Bomonti’nin yüzde 45'i satıldı

The House Residence Bomonti’nin yüzde 45'i satıldı

Bomonti’nin yıldız projesi The House Residence Bomonti’de daireler sahiplerini bulmaya başladı.

Yenigün İnşaat yatırımı, The House Collection markası ve FYP dizayn, marka ve konsept planlaması ile Bomonti'de hayat bulan The House Residence, bölgede farklılık yaratmaya devam ediyor. Mayıs 2016'da hayata geçecek The House Residence'ta ortalama 4 bin 500 Dolar metrekare ile satışa sunulan dairelerin büyük kısmı şimdiden satıldı bile…

Mimarisinden peyzajına, yeşilinden semt kültürüne Bomonti'nin atmosferini farklı bir yaklaşımla geliştiren The House Residence,  projenin özgün ve yenilikçi dünyasını,  yepyeni bir yaşam konsepti ile sunuyor. Sadece gerçekleştirdiği sosyal etkinlik ve organizasyonlarla satışını gerçekleştirerek diğer projelerden ayrışıyor.  

The House Residence Bomonti

Satışların %45'i tamamlandı 

Hem şehir merkezine yakın hem de şehrin stresli atmosferinden uzaklaştıran Bomonti'de, cesur endüstriyel tasarımı ile heyecan yaratan The House Residence, Bomonti'de yaşamı tercih edenler tarafından büyük ilgi görüyor. Satışların yüzde 45'inin tamamlandığı The House Residence'da dairelerin uzun ve kısa dönem kiralamalarını FYP Proje Gelliştirme ve uluslararası işbirlikçileri ile bugünden planlayarak, yatırımınıza daha ilk günden değer katıyor.  İnşaatın hızlı bir şekilde devam ettiği The House Residence'ta daireler, The House Hotel ve sosyal alanlar 2016 yaz sezonunda hazırlanmış ve hayata geçmiş olacak. 

The House Residence modern yaşam konsepti ile şekilleniyor 

FYP Proje Geliştirme ve Conran+Partners'ın farklı ve dinamik yaşam konsepti ile şekillenen, The House Residence Bomonti; 1+0'dan 2+1'e kadar 41 metrekare ile 199 metrekare arasında değişen özel dizayn yaşam seçenekleri sunuyor. Perakende, restaurant, spor ve ofis alanlarında ise marka görüşmeleri tüm hızı ile devam ediyor. Taksim, Karaköy ve Nişantaşı'nın ünlü markaları farklı konseptleri ile Bomonti'ye akıyor. Yüzde 45 satışın tamamlandığı The House Residence Bomonti'de  yatırım değerlendirmesi ve kiralama hizmetinin bugünden The House Hotel Collection adı altında, The House Hotel desteği ile planlanıyor olması stüdyo ve 1+1 dairelere ilgiyi arttırdı. 

250 bin Dolar'dan başlayan stüdyo, 450 bin Dolar'dan başlayan 1+1 ve 750 bin Dolar'dan başlayan 2+1 dairelerin satışı FYP Proje Geliştirme Pazarlama Satış tarafından gerçekleştiriliyor.  

The House Hotel Bomonti'de yaşam Mayıs 2016'da başlayacak 

Yirmi beşe yakın yeni projenin yükseldiği,  şehrin kalbi Taksim ve Nişantaşı'nın kesişim noktası Bomonti, konut yaşamının yeni yıldızı olarak parlıyor. Hilton Otel'in yanı sıra turizm yatırımlarının da akmaya başladığı Bomonti'de, The House Hotel Mayıs 2016'da hizmete giriyor. 

İç mekanlarda kişiye özel dekorasyon 

Dış mimarisi Pramit Mimarlık tarafından tasarlanan The House Residence Bomonti'de FYP Proje Geliştirme'nin planladığı konsept, marka ve iç dizayn, İngiltere Conran &Partners ve Hyland Edgar Driver işbirliği ile İngiliz tasarım anlayışının bütün inceliklerini sunuyor.  

Dekorasyon alternatifleri ile modern mimari, life style konsept ile geleneksel ve modern endüstriyel tasarımı birleştirerek yeni bir konsept yaratan The House Residence mimari ekibi, life style bir bakış açısı ile tasarlanan cool yaşam konseptini, dairelerinizin dekorasyonu içinde size özel fırsatlar ile sunuyor. Modern bir yaşam tarzını yansıtan yerleşim planlarında zarif ayrıntılar ve zengin dokular ile hayat bulan dairelerinizde, geleneksel lükse dayanmayan sofistike bir modern tarz ile mekanlarınıza dengeli bir renk paleti geliyor. 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

The House Residence Bomonti'nin lansmanı yayında
  • 16.05.2014 11:33

The House Residence Bomonti'nin lansmanı yayında

Konumu ve mimarisiyle dikkat çeken projesinin basın toplantısı emlaktasondakika. ...

Füsun Yılmaz, The House Residence'ı tanıttı
  • 15.05.2014 17:21

Füsun Yılmaz, The House Residence'ı tanıttı

Gayrimenkul sektöründe farklı hizmetler sunan FYP Proje Geliştirme'nin YKB'si Fü ...

The House Residence Bomonti’nin yüzde 45'i satıldı
  • 25.03.2015 12:28

The House Residence Bomonti’nin yüzde 45'i satıldı

Bomonti’nin yıldız projesi The House Residence Bomonti’de daireler sahiplerini b ...

The House Residence Bomonti'de 200 bin dolara
  • 17.07.2014 17:17

The House Residence Bomonti'de 200 bin dolara

Yenigün İnşaat'ın projesi 32 bin metrekarelik inşaat alanına sahip ...

The House Residence Bomonti’de yaşam çok keyifli!
  • 04.07.2014 09:46

The House Residence Bomonti’de yaşam çok keyifli!

The House Cafe ve The House Hotel zincirleriyle İstanbullular’ın hayatına giren ...

Bu projenin tanıtım filmi Portekiz'de çekildi!
  • 27.06.2014 15:21

Bu projenin tanıtım filmi Portekiz'de çekildi!

Yenigün İnşaat’ın, The House Grubu’yla hayata geçirmeye hazırlandığı The House R ...