Armada City’de Mimart Çarşı satışta! 141.500 liraya dükkan!

Armada City’de Mimart Çarşı satışta! 141.500 liraya dükkan!

Çorlu’nun en büyük konut projesi Armada City’nin ticari alanları satışa çıktı. 24 metrekare ile 76 metrekare arasında dükkanlar 141 bin 500 liradan başlayan fiyatlarla satılıyor


Çorlu'nun en büyük konut projesi Armada City'nin ticari alanları satışa çıktı. Mimart Yapı tarafından inşasına devam edilen Armada City'nin 40 dükkandan oluşan ve hem site içine, hem de site dışına hizmet verecek olan ticari alanları Mimart Çarşı, Çorluluların yeni alışveriş gözdesi olmaya hazırlanıyor.

24 metrekare ile 76 metrekare arasında dükkanlar 141 bin 500 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunulurken, dosya, sigorta masrafı ödemeden 36 aya kadar firma finansmanı ile kredilendirme imkanı da sunuluyor. Yüzde 40'ın üzerindeki peşinatlarda ise ekstra indirimler kazanmak mümkün.
 
Armada City 106 bin126 metrekare alan üzerinde 1.831 dairesiyle Çorlu'nun en büyük konut projesi. Üstelik Çorlu'nun tam kalbinde, ticari ve sosyal hayatın en yoğun yaşandığı merkezinde, Orion ve Kipa gibi gözde alışveriş merkezlerine bir adım mesafede yer alıyor.
 
Armada City'de yaşayacak olan 5 bin 500 kişi, 57 blokta 1.881 daireden oluşan Atakent Blokları, Sağlık Ocağı, Devlet Hastanesinin Fizik Tedavi ve Diş Üniteleri, Mimar Sinan Lisesi ve Atakent İlköğretim Okulu'nun potansiyel müşterisini oluşturduğu Mimart Çarşı ulaşım güzergâhlarının kesiştiği noktada yatırım fırsatı sunuyor.
Yakın bölgede çarşının değerine değer katacak projeler ise hız kesmeden devam ediyor. 2 ilköğretim okulu inşası, 1 meslek lisesi inşası, 300 yataklı devlet hastanesi inşası, Tekirdağ ile Çorlu'yu direkt olarak bağlayacak ana halterin proje önünden geçen bulvarının inşası bunlardan bazıları.
 
İletişim bilgileri
Web: www.armadacity.com
Tel: 0 282 444 69 96
 
  • Etiketler:

Yorum Yaz