Moment İstanbul

Moment İstanbul'da fırsatlar bitmiyor!

Konut Projeleri 21.11.2015 11:04

AC Yapı tarafından Kartal'da hayata geçirilen Moment İstanbul projesi ev almak isteyenlere iki benzersiz fırsat sunuyor.

Coşkun Group çatısı altında faaliyetlerini sürdüren AC Yapı, üçüncü projesi Moment İstanbul ile ev sahibi olmak isteyenlere tam iki farklı avantaj sunuyor. Kampanya kapsamında dileyenler 30 Kasım'a kadar peşin alımlarda geçerli yüzde 25 prim garantisi fırsatından dileyenler ise AC Yapı finansman desteğiyle yüzde 1 peşinat ve 1.595 TL taksit fırsatından yararlanabiliyor.

ULAŞIMI AYRI BİR FIRSAT!

AC Yapı'nın önceki projelerinden Dore Life ile birlikte İstanbul'un getiri potansiyeli en yüksek konut projeleri arasında gösterilen Moment İstanbul Kartal'da yükseliyor. İki kuleden oluşan yapısı ile dikey mimarinin Anadolu Yakası'ndaki en çarpıcı örneklerinden biri olmaya aday proje, E-5 Karayolu'na doğrudan bağlantılı ve Soğanlık Metro İstasyonu'nun yanı başında bulunuyor.

Panoramik cam cephesiyle muhteşem bir İstanbul ve Adalar manzarası sunan Moment İstanbul, 2,95 metre tavan yüksekliği ile de ferah bir yaşam alanı sağlıyor. İstendiğinde cam kapı ile salondan ayrılabilen mutfak gibi ince düşünülmüş ayrıntılarla hayata geçirilen projede, tipleri 1+1'den 4+1'e kadar değişen, fiyatları 319 bin TL'den başlayan toplam 731 adet konut bulunuyor.