Makyol Yaşam Beylikdüzü / Makyol İnşaat

Makyol İnşaat firmasının Makyol Yaşam Beylikdüzü projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Makyol Yaşam Beylikdüzü Ferda Deveci

Makyol Yaşam'da örnek dairelerin 15 günü kaldı!

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 04.05.2015
Makyol Yaşam Beylikdüzü’nün örnek daireleri 15 güne kadar ziyaretçilerinin beğenisine sunuluyor.
Markalı konut liginde Beylikdüzü'ne aile sıcaklığının hissedileceği bir konsept kurgulayan Makyol Yaşam Beylikdüzü'nün örnek dairesi 15 gün içinde hazır olacak.

Satış noktasında örnek dairelerin teşvik edici bir etkisi olduğunu belirten Makyol Yaşam Beylikdüzü Satış ve Pazarlama Müdürü Ferda Deveci, alıcılarına nasıl bir evde yaşayacaklarını örneğini sunacaklarını ifade etti. Projede kaba inşaatın yüzde 30'unun tamamlandığına dikkat çeken Deveci, Eylül 2016'da projenin teslim edileceğinin müjdesini verdi.

Ulaşım kolaylığı değerini artırıyor

Beylikdüzü'nün merkezinde, toplu ulaşım alternatiflerine yürüme mesafesinde, zengin sosyal imkanları ve ferah yaşam alanları ile özlenen mahalle sıcaklığını oluşturan Makyol Yaşam Beylikdüzü'nün meydanı ile dikkat çektiğini söyleyen Deveci, “Projenin altında yer alan ticari üniteler meydana açılıyor. Burası tüm Beylikdüzü sakinlerinin buluşup sosyalleşebilecekleri ve alış veriş yapabilecekleri bir alan” diye konuştu.

Markalı konutların tercihi Beylikdüzü 

Öte yandan EVA Gayrimenkul Değerleme İş Geliştirme Direktörü Zuhal Balsarı da yaptığı açıklamada İstanbul'un göç alan ilk 10 ilçesi arasındaki Beylikdüzü'nün birçok bölgeye göre daha düzenli ve planlı gelişim gösterdiğini altını çizdi. Beylikdüzü'nün, son yıllarda yatırımda öne çıkan bölgelerin başında geldiğini söyleyen Balsarı, “Bölgedeki konut dokusunun genel olarak site içerisinde güvenlikli ve sosyal imkânları olan projeler, Sitelerde parkın, güvenliğin, açık kapalı havuzların, çocuk bahçelerinin ve otoparkların olmasının yatırımcıya çok cazip geliyor” diye konuştu.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Makyol Yaşam Beylikdüzü Ferda Deveci