konut projeleri

Güncel Proje Bilgileri’nde formu doldur, indirimi kazan!

Konut Projeleri 15.10.2018 16:22

Gayrimenkul haberciliği ve markalı konut projeleri konusunda sektöre yol gösteren ESD-GBP ortaklığından dev kampanya!

Gayrimenkul sektörünün gerçek haber sitesi Emlaktasondakikacom.com iştiraki olan Güncel Proje Bilgileri, en güncel konut projelerini ev alacaklarla buluşturmaya devam ediyor. 

Şimdiye kadar sektöre birçok yenilik getiren Emlaktasondakika.com, sektörün gözü kulağı olan Emlak Takvimi uygulaması, 3 boyutlu örnek daire çekimi, lansmanlardan canlı yayınlar, canlı röportajlar, ulusal ve uluslararası fuarların yeni sıra yeni bir kampanyaya imza atıyor. 

GÜNCEL PROJE BİLGİLERİ'Nİ TAKİP EDEN KAZANIYOR

Ev almadan önce Güncelprojebilgileri.com'da ilgili projenin içerisinde mavi alanlı ‘Projeyle İlgileniyorum' butonundan form dolduranlar indirimli ev alıyor. Yüzde 20'ye varan indirim fırsatı ile avantajlı fiyatlar alıcılara sunuluyor. 

Markalı konut projelerinin satışlarına ivme kazandırarak ev alacakları ve firmaları memnun etmek amacıyla başlatılan kampanyaya firmalar yoğun ilgi gösteriyor. Anlaşmalar tüm hızıyla devam ediyor. Hedef ise; tüm markalı konut projelerini indirim kampanyamıza dahil etmek...  

Emlaktasondakika.com Genel Koordinatörü Mehmet Çiçekçi, Güncelprojebilgileri.com'un yeniliği ile ilgili şu değerlendirmelerde bulundu:
"Gayrimenkul sektörü her geçen dönem kendini yenileyen ve geliştiren bir sektör, dolayısı ile bu sektöre hizmet etmenin başlıca temeli kendini sürekli güncel tutmak ve yenilemekten geçer. Bizler emlaktasondakika.com olarak ilk günümüzden bugüne kadar her sene sektöre yeni bir ilki yaşatıyoruz, fikir üretmeyi kurum olarak çok seviyoruz. Geriye dönüp baktığımız zaman sektöre kazandırdığımız yeniliklerden biri olan gayrimenkul sektörünün "etkinlik takvimi" şimdiler de hemen hemen tüm siteler tarafından kullanılıyor ve tüm sektör olarak beğeni ile takip ediliyor. Pr ajansları takvimimize bakarak basın toplantı tarihlerini belirliyor. Bu da, bize sektöre bir şeyler katabiliyor olmanın mutluluğunu veriyor. Bugün geldiğimiz noktada yine bomba gibi bir yenilik ile yeni döneme giriş yapıyoruz. Gayrimenkul sektöründe her firmanın başlıca hedefi satış ve bununla birlikte alıcı müşteriye ulaşmak... İşte biz tam bu arada devreye giriyoruz, kurduğumuz özel araç filosu ve call center ile  form dolduran müşterileri bizzat arayarak form doldurduğu projenin satış ofisine götürmeye ikna ediyoruz. Hemen akabinde kendi filomuz ile müşteri adayını adresinden alıp, satış ofisine teslim ediyoruz, görüşme sonrasında tekrar aldığımız adrese geri götürüyoruz"  

GBP İLE NASIL İNDİRİM KAZANIRSINIZ?

Yapılacak şey çok basit… 

  • Güncelprojebilgileri.com'un ana sayfasında proje ‘arama' alanının yanındaki anlaşmalı olduğumuz ‘İndirimli Projeler'e tıklayın, 
  • Karşınıza çıkan seçili projelerden beğendiğiniz daireyi seçin, 
  • Seçtiğiniz projenin sağ tarafında bulunan ‘Projeyle İlgileniyorum' kısmına bilgilerinizi ve mesajınızı yazın,
  • GBP call center ekibimiz hemen size dönüş yapsın ve irtibata geçsin. Proje ile ilgili karar verdiğinizde ya da projeyi görmek istediğinizde ekibimiz sizi evinizden alsın satış ofisine kadar eşlik etsin. 
  • Formu doldurup, indirim kampanyamız dahilindeki projeler kapsamında yüzde 20'ye varan indirimler ev alırken hediyemiz olsun.
  • Ardından özel araç filomuz ister projede anlaşma aşamasına gelin vazgeçin sizi tekrar evinize bıraksın. 
  • Bu kadar kolay… Üstelik zaman kısıtlaması, son tarih yok. Süresiz olarak başlatılan kampanya kapsamında ESD-GPB ortaklığında ekonomiye desteğimiz olsun.

İndirim kampanyasına katılacak firmalar için tıklayınız!