Göl Panorama Evleri / Emlak Konut GYO - Be-Ma İnşaat

Emlak Konut GYO - Be-Ma İnşaat firmasının Göl Panorama Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Göl Panorama Evleri blokları

Göl, deniz, Bahçeşehir... Yeni panoramanız!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 13.06.2014
1.431 konut ve 40 ticari üniteden meydana gelen Göl Panorama Evleri'nde metrekare satış fiyatları 2 bin 471 liradan başlıyor
İstanbul'un ana ulaşım aksı TEM otoyolu; yanı başınızda... Panoramik göl manzarası; Pencerenizde... Kafeler, restoranlar, mağazalar; Kapınızda... Kalite, konfor ve rahatlık; yeni evinizde...

Göl Panorama Evleri yüzme havuzu

İstanbul'a yeni bir vizyon, yeni bir panorama ve yepyeni bir deneyimi sunan Göl Panorama Evleri, önce sizin, sonra İstanbul'un yıldızı olacak. Lansmana özel başlangıç fiyatlarıyla dikkat çeken Göl Panorama Evleri, Bema İnşaat tarafından inşa ediliyor. 

95 bin metrekare arsa üzerine kurulan projede, 1,431 konut yer alıyor. Konutların alanları 1+1'den 4+1'e kadar farklı daire seçenekleri sıralanıyor. 2016 yılının Aralık ayında tamamlanması hedeflenen konut projesi, göl manzarasıyla dikkat çekiyor. 

Göl Panorama Evleri site içi görünümü

Metrekare birim fiyatlarının 2 bin 471 liradan başladığı Göl Panorama Evleri'nde her konut için otopark, açık ve kapalı yüzme havuzu, basketbol, voleybol sahası, tenis kortu, fitness merkezi, çocuk yüzme havuzu, oyun alanları ve güvenlik mevcut.

Göl Panorama Evleri İletişim Bilgileri;

Web: http://www.golpanoramaevleri.com/
Telefon: 444 05 40

Göl Panorama Evleri bema inşaat