Çengelköy Park Evleri / Demirland İnşaat - William Turner Construction

Demirland İnşaat - William Turner Construction firmasının Çengelköy Park Evleri projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Çengelköy Park Evleri genel görünümü

Çengelköy Park Evleri'nde rezidansların yüzde 70'i satıldı

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 11.12.2014
Satış süreci hızla devam eden Çengelköy Park Evleri'nde rezidans dairelerin fiyatları 373 bin dolardan başlıyor
Selimoğlu ve Demirland İnşaat ortaklığında hayata geçirilen proje, Çengelköy sırtlarında geleneksel ve modern Türk mimarisine uygun şekilde tasarlandı. 

Çengelköy Park Evleri'nde rezidans daireler 373 bin dolardan, 5+1 dubleks daireler ise 970 bin dolardan başlayan fiyatlarla satışta. 

Yaşamın 2015'te başlayacağı site, Boğaz manzarasını görüyor. Çengelköy Park'ta 73 adet daireden oluşan rezidans bölümünün yüzde 70'i satıldı. Farklı peyzaj dokusu, göletleri, sosyal olanakları, ulaşım akslarına yakınlığı ile dikkat çeken projenin rezidans kısmında 1+1, 2+1, 3+1, 2+1 dubleks, 3+1 dubleks, 4+1 dubleks ve 5+1 dubleks olmak üzere 7 farklı daire alternatifi bulunuyor.

65 bin metrekare arsa alanına sahip olan Çengelköy Park Evleri, toplam 216 konuttan meydana geliyor. Rezidans kısmında satışı devam eden 2+1, 3+1 ve 5+1 dublekslerin büyüklükleri 134 metrekare ile 440 metrekare arasında değişiyor. 

Hem yatırımcılar hem de oturmak isteyenler alıyor

Çengelköy Park Evleri'ni “Çengelköy'ün en büyük projesi” olarak tanımlayan Selimoğlu İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hızır Selimoğlu, rezidansların gerek konumu gerekse de sunduğu daire alternatifleriyle hem yatırımcılar hem de oturum amaçlı almak isteyenler tarafından talep gördüğünü söyledi.
 
Demirland'ın ortaklarından İlhami Demir ise, kısa sürede yakalanan bu satış grafiğini Selimoğlu ve Demirland İnşaat ortaklığının güçlü yapısının oluşturduğu güvenin yanı sıra, boğazda eşi benzeri olmayan bir proje olmasına dayandırdı.

Proje Künyesi

  • İsmi:  ÇengelköyPark Evleri
  • Müteahhit/Geliştirici: Selimoğlu Group - Demirland
  • Arsa Sahibi: Dosso Dossi
  • Arsa Büyüklüğü: 65.000 m2
  • Toplam İnşaat Alanı: 45.000 m2
  • Ünite adedi: 216 konut; 11 mağaza
  • Proje Bedeli: 250.000.000 USD
  • Sosyal İmkanlar: 2 adet Rekreasyon merkezi; açık, kapalı havuzlar, hamam, sauna, şok duşları, çocuk klubü, tenis kortu, spor sahaları, yürüyüş yolları, gölet, şelaleler
  • Yönetim Hizmetleri: Site içi güvenlik, temizlik, peyzaj, concierge hizmetleri
  • Çarşı: Market, restoranlar, cafeler, kuaför, kuru temizleme, banka, büfe, vs.
Çengelköy Park Evleri İletişim Bilgileri;

Web: http://www.cengelkoypark.com/tr-TR/
Telefon: 444 2 866

Çengelköy Park Evleri çengelköypark demirland inşaat selimoğlu inşaat çengelköy konut projesi