<
Evdeki fırsat

Bahçeşehir ve Halkalı’da büyük fırsat!

Konut Projeleri Ayşe Özlem Kuruca 22.05.2015
Evdekifirsat.com, ev almayı düşünenler için cazip seçeneklerde bulunmaya ve portföyünü genişletmeye devam ediyor.
Bahçeşehir ve Halkalı'da ev almayı düşünenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunuyor. 31 Mayıs'a kadar farklı konseptteki projelerde peşinat ödemeden, hemen teslim ev sahibi olabilirsiniz. Üstelik 1+1 evler 1.290 TL, 2+1 evler 1.790 TL'den başlayan aylık taksitlerle…  

Projelerin tamamı yaşamın başladığı, her türlü alt yapı ve site yönetim hizmetlerinin yürütüldüğü konumda bulunuyor. Projeleri ve seçtiğiniz evin tüm özelliklerini evdekifirsat.com sitesini ziyaret ederek inceleyebilirsiniz. 

Site üzerinden 7 / 24 online hizmet alabileceğiniz müşteri temsilcilerine sorularınızı sorabilir ve projeleri 3D turla tek tek ziyaret edebilir, hatta projede yaşayanların yaş ortalaması, mesleki dağılımları gibi bilgilerini de öğrenebilirsiniz. Evdekifirsat.com sadece yeni ve kaçırılmayacak ev fırsatlarını değil, ev sahibi olmak isteyen herkese güvenli, bakımlı, sosyal tesislerinde ailece eğlenebileceğiniz proje ve ev seçeneklerini sunuyor.

Bahçeşehir ve Halkalı'ya talep yüksek

Bahçeşehir ve Halkalı'da yerleşmiş düzeni, peyzaj alanları sosyal ve spor olanaklarını bir arada sunan markalı konut projelerinde 1+1'den villa tipi eve kadar farklı alternatifleri seçebilirsiniz. 

Evdekifirsat.com