Ant Plato /

firmasının Ant Plato projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
ant yapı ümraniye Antasya Residence

Antasya Residence'ta örnek daireler hazır!

Konut Projeleri Zeynep Karabağ 05.01.2015
Satın aldığınız evde mekan algınızı oluşturmak, dekorasyon önerileri sunmak veya fikir almak üzere göz atmanız için Antasya'nın örnek daireleri hazır.
35. kata ulaşan, 2015 Ekim ayında bitirilmesi planlanan Antasya projesinde giderek tüm mimari kurgu görülebilir hale geliyor. 

Ant Yapı Dostları'nın yoğun ilgisiyle karşılanan bu projede, örnek daireler tamamlandı. Mimari ekip, işlevsellik ve rahatlığı ön plana alarak son trend ve teknolojileri yansıtan malzemeleri ve mobilyaları titizce araştırarak sizin için seçti ve kombine ederek düzenledi. 

Daha öncesinde fotoğraflar ve render'lar aracılığıyla fikir sahibi olduğunuz Antasya daireleri böylece gerçek haliyle görme fırsatı bulacaksınız. Ayrıca örnek daireler yoluyla, dekorasyonlu satış kapsamına giren bitirme malzemeleri (zemin, duvar kaplamaları, kapılar, dolaplar, mutfaklar, banyo mobilya ve armatürleri vb.) görebilirsiniz.

antasya residence örnek dairesi

Örnek daireler ayrıca uygulamaya sokabileceğiniz dekorasyon alternetifleri konusunda fikir vermeyi amaçlıyor. Daireleri gezip gördüğünüzde renk, desen ya da tasarım alternatifi sunan imalatları tanıyabilecek mekan nitelikleri ve mekansal ilişkileri tam olarak anlayabilirsiniz. 

Örnek daire hazırlama sürecinde hareketli malzeme ve mobilyalar seçilerek, iç dekorasyon bu malzemelere, mekan özelliklerine göre tamamlanabiliyor. Bu süreç yalnızca "mobilya seçme ve yerleştirme" sürecinden ibaret değil. Örnek konutların iç dekorasyon sürecinde ortaya çıkan, mekan kullanımına, mekansal ilişkilere ya da işlevsel ve estetik kurgulara ait tasarımsal geri bildirimler, duvar ve tesisat uygulamalarına dek yeniden sorgulamalara ve bunun sonucunda imalat revizyonlarına varan iyileştirmelere yol açabiliyor. 

antasya residence banyosu

Bazen de daha önceki kataloglar veya uygulama projeleri ne olursa olsun konut sahibinin mekansal kullanım özgürlüğünü yansıtan özgür seçenekler ortaya konabiliyor. Mekansal zenginliği ifade ettiği düşünülen bu etkileşim Ant Yapı'nın müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımının imalat sürecine yansıması olarak değerlendirilebilir. 

antasya salon

Antasya örnek dairlerinde mutfak dolaplarını Lineadecor, ankastre cihazları Arçelik, mutfak evyesini Alman firması Blanc, parkeleri yine Alman kökenli Kronospan'dan seçildi. Seramikler, vitrifiye ürünler, banyo dolapları Vitra; duvar kağıtları Vycon (ABD); banyo ve mutfak atmatürleri Grohe (Almanya); gömme rezervuarlar Grohe; duş teknesi ve panelleri Artemis; anahtar ve prizler Makel; kapı vb. lake imalatlar Tekağaç ve hareketli mobilyalar Casa.

Antasya Residence ant yapı ümraniye satılık konut