Mortgage

Kamu çalışanlarına özel masrafsız kredi!

Konut Kredileri Emine Pile 25.03.2015
Garanti Mortgage, kamu çalışanlarına özel masrafsız kredi kampanyası ile 30 Nisan’a kadar kredi başvuru fırsatı sunuyor.
Mortgage Uzmanı Garanti, 16 Mart-30 Nisan 2015 tarihleri arasında tüm kamu çalışanlarına, uygun faiz oranlarıyla dosya masrafsız kredi fırsatı sunuyor. Dileyenler, Garanti şubelerine giderek, 444 EVİM (444 3846) hattını arayarak, “Konut” yazıp 3340'a SMS atarak ya da www.garantimortgage.com'a tıklayarak bilgi alıp krediye başvuruda bulunabiliyor.

Kampanyayla ilgili bilgi veren Garanti Mortgage Genel Müdürü Murat Atay, “Garanti Mortgage olarak, daha fazla kişiyi ev sahibi yapmak için, işbirliklerimizi, kampanyalarımızı ve ürün seçeneklerimizi sürekli olarak geliştiriyoruz. Hazırladığımız son kampanyayla, ülkemizdeki kamu görevlilerine, uygun faiz oranlarıyla dosya masrafsız kredi sunuyoruz. Tüm kamu çalışanları, avantajlı koşullardaki mortgage kredimize 30 Nisan'a kadar başvurarak, hayalini kurdukları eve sahip olma şansını elde edebilecek. Önümüzdeki dönemde farklı kampanya ve fırsatlar aracılığıyla, müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik çözümler bulmaya devam ederek, sektör liderliğimizi sürdüreceğiz.” dedi.

kamu çalışanlarına özel kredi dosya masrafsız kredi Garanti Mortgage