Vitra

Vitra ile evlere ahşap esintisi geliyor!

Dekorasyon Ayşe Özlem Kuruca 20.04.2015
Vitra'nın, yaşam alanlarına ağacın sıcaklığını ve doğallığını taşıyan seramikleri, kusursuz mekânlar oluşturulmasına fırsat veriyor.
Temel yapı malzemelerinin, modern ve doğal renk paletiyle bir araya getirildiği yeni porselen karo serisi Fango Mix, çağdaş binaların oluşturulmasına yardımcı oluyor. 80x80, 60x60 ve 22,5x90 cm olarak üç boyutta sunulan seri, dış ve iç mekânlarda kullanılabiliyor. Koyu gri, beyaz ve Noce renklerine sahip serinin; 80x80 ve 60x60 cm ölçülerinde ahşap, 22,5x90 cm ebadında çizgili dekor seçeneği bulunuyor.

Ahşap ve mermerin zarafetini ortaya çıkaran yeni sırlı porselen serisi Hot Chocolate, modern dünyanın hız ve dinamiğini yakalıyor. Seride, kakao, bitter, vanilya-kakao, latte-bitter renklerinde, 20x120 cm ebadında ahşap; 80x80 ve 60x60 cm ebadında mermer görünümlü fonlar bulunuyor. Seri, geometrik desen seçenekleriyle mekâna dinamik bir atmosfer katarken, modernizmin temposuna ayak uyduruyor. 

Ahşap parke görünümlü porselen serisi Woodstyle, doğa dostu yaklaşımıyla mekânlara şıklık katıyor. Seri; antrasit, koyu gri ve beyaz gibi soğuk renklerin yanı sıra açık meşe, meşe, ceviz ve venge gibi sıcak renkleriyle, her zevke hitap ediyor. 22,5x90 ve 15x90 cm boyut seçenekleriyle dış ve iç mekânlarda kullanılabilen serinin, zengin dekor ve süpürgelik alternatifleri bulunuyor.

Vitra Vitra ahşap esintisi Vitra ahşap ürünleri