Eminevim'den yeni evleneceklere erken teslim müjdesi!
Eminevim'den yeni evleneceklere erken teslim müjdesi!
02.07.2019

Eminevim, başlattığı yeni kampanya ile yeni evlenenler için teslimatları öne çekti ve 2 yıl daha erken ev sahibi olabilmenin yolunu açtı.

Eminevim’in 140 bin Kere Maşallah Kampanyası devam ediyor
Eminevim’in 140 bin Kere Maşallah Kampanyası devam ediyor
30.05.2019

Eminevim, 29.yılında da birbirinden başarılı işlere imza atıyor.

Eminevim, 'Hac Tasarruf Sandığı' oluşturdu
Eminevim, 'Hac Tasarruf Sandığı' oluşturdu
19.04.2019

Faizsiz ev alma sisteminin mucidi Eminevim, yıllardır başarı ile uyguladığı elbirliği sistemi içerisinde bu kez de 'Hac Tasarruf Sandığı' oluşturdu.

Eminevim'den Karadeniz'de 60 tapu
Eminevim'den Karadeniz'de 60 tapu
12.11.2018

Eminevim, Karadeniz Ereğli'de düzenlediği program ile 60 ailenin tapularını teslim etti.

Eminevim’den konutta asker ve polise özel kampanya!
Eminevim’den konutta asker ve polise özel kampanya!
12.04.2018

Polis Haftası kapsamında kampanya başlatan Eminevim, asker ve polislere özel, konut ve otomobilde indirim uygulayacak.

Eminevim, Bursa'da tapu dağıttı
Eminevim, Bursa'da tapu dağıttı
03.04.2018

Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, Bursa'daki Tapu Dağıtım törenine katılarak, 100 aileye tapularını dağıttı.

Eminevim 2017’de 3 bin 750 konut teslimi gerçekleştirdi
Eminevim 2017’de 3 bin 750 konut teslimi gerçekleştirdi
14.06.2017

Ev ve otomobil teslimatlarıyla 100 bin kişiye ulaşan Eminevim 2017’nin ilk 5 ayında 3 bin 750 konut teslim etti.

Eminevim'den 'Değer artışlı çekiliş sistemi'
Eminevim'den 'Değer artışlı çekiliş sistemi'
22.02.2017

Eminevim, müşterilerinin konut fiyat artışına karşı korunmaları için 'Değer artışlı çekiliş sistemi’ni başlattı

Eminevim, 25 yıldır milli ekonomi için hizmet veriyor
Eminevim, 25 yıldır milli ekonomi için hizmet veriyor
22.12.2016

Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, 25 yılda kendi oluşturduğu Elbirliği sistemi ile milli ekonomimiz ve milli paramızla 95 bin te

Eminevim, Müsiad Expo Fuarı'na katıldı
Eminevim, Müsiad Expo Fuarı'na katıldı
11.11.2016

Eminevim'in Müsiad Expo Fuarı'ndaki standını Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ziyaret etti.

<p><strong>Eminevim</strong>, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği'nin (MÜSİAD) düzenlediği 16. MÜSİAD EXPO'da yerini aldı. 700 şirketin katılım sağladığı fuarda açıklamalarda bulunan Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, "İş ve gönül birliği ile milli ekonomiyi canlandıracağız'' dedi. <p>Katılımcı iş adamları ile yatırımcıları bir araya getirerek, ticari iş birliği ve küresel ortaklıklar için yeni fırsatlar sunan MÜSİAD Expo, büyük ticaret kapasitesi ve gönül birliği organizasyonuyla, Asya'dan Avrupa'ya, Afrika ülkelerinden Türki Cumhuriyetlere kadar yabancı iş adamı, yerli ve yabancı katılımcı firmalarla her iki senede bir İstanbul'da yapılıyor. CNR Expo Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilen ve bu yıl 16'ncısı düzenlenen MÜSİAD Expo yerli, yabancı toplamda 700 şirketi bir araya getirdi. Dünyanın dört bir yanından iş dünyası temsilcilerini ağırlayan fuarda Emin Şirketler Grubu'nun standı yoğun ilgi gören firmalar arasında yer aldı. <p>Fuarda milli ekonominin kalkınması adına önemli açıklamalar yapan Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, "Dünya dolara endeksli çalışıyor. Dünya ekonomisi bir bakıma büyük devletlerin kontrolü altında. Ama gelişmekte olan ülkeler de kendi milli ekonomilerini kurmak için çalışma içerisindeler. Bu çalışmaları Türkiye olarak bizler de yapmaktayız. El, iş ve gönül birliği yaparak milli ekonomiyi daha canlı hale getirmek için gayret ediyoruz" diye konuştu. "2017 hedefimiz yüzde 30 büyümek" <p>Emin Şirketler Grubu'nun faaliyetlerinden de bahseden Emin Üstün, "Bugüne kadar 95 bin ailemiz otomobil ve ev sahibi oldu. Kişiler faiz ödemeden ev ve otomobil sahibi oluyor. Türkiye'de 105 yerde şubemiz var. Şubelerimizde halkımıza <strong>Eminevim</strong>'in sistemiyle alakalı bilgi veriyoruz. 2016 yılının geri kalan diliminde ayda ortalama bin-bin 500 kişiye ev ve otomobil verdik. Yılsonuna kadar 18-20 bin kişiye ulaşmayı planlıyoruz. 2017'de ise hedefimiz yüzde 30 büyümek. Bunu da gerçekleştireceğimize inanıyoruz. Bu fuar çok güzel oldu. Birçok kişi ile tanışma fırsatımız oldu. İnşallah böyle büyük bir fuar yeniden nasip olur" ifadelerini kullandı. MÜSİAD Expo, 12 Kasım Cumartesi gününe kadar devam edecek.&nbsp;
Eminevim, 100 bin teslimata ulaşmayı hedefliyor!
Eminevim, 100 bin teslimata ulaşmayı hedefliyor!
26.10.2016

Elbirliği Sistemi ile şimdiye kadar 95 bin kişiyi ev veya otomobil sahibi yapan Eminevim'de hedef 100 bin teslimata ulaşmak.

Eminevim 2 kalite belgesi aldı
Eminevim 2 kalite belgesi aldı
05.10.2016

Emin Şirketler Grubu bünyesinde bulunan ve ‘Elbirliği Sistemi’ ile faizsiz ev ve otomobil sahibi olma imkânı sunan Eminevim, 2 yeni belge aldı.

Eminevim'den 86. şube İzmir'e!
Eminevim'den 86. şube İzmir'e!
06.06.2016

Emin Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Eminevim, seksen altıncı şubesini İzmir Karşıyaka’da yoğun bir katılımla birlikte açtı.

Eminevim, vatandaşların ev ve araba hayalini gerçekleştirdi
Eminevim, vatandaşların ev ve araba hayalini gerçekleştirdi
18.04.2016

Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, 'Elbirliği Sistemi ile vatandaşlarımızın 1 ev 1 araba hayalini gerçekleştirdik' dedi.

Eminevim, Kadınlar Günü'ne özel indirim hazırladı
Eminevim, Kadınlar Günü'ne özel indirim hazırladı
25.02.2016

Emin Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Eminevim 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel %10 indirim kampanyası ile kadınlara evlerinin kapılarını açıyor.

Eminevim, 75. şubesini Ümraniye'de açtı
Eminevim, 75. şubesini Ümraniye'de açtı
22.02.2016

Emin Şirketler Grubu bünyesinde bulunan ve insanımızın faizsiz ev ve otomobil sahibi olmasını sağlayan Eminevim, şubelerine bir yenisini ekledi.

Eminevim yeni şubesini açıyor
Eminevim yeni şubesini açıyor
17.02.2016

25 yıldır insanlarımızın faizsiz ev sahibi olmasını sağlayan Eminevim, yeni şubesini Anadolu Yakası'nda açacak.

Eminevim, 291 TL'ye faizsiz ev sahibi yapıyor
Eminevim, 291 TL'ye faizsiz ev sahibi yapıyor
02.02.2016

Eminevim her geçen gün teslimat sayısını arttırarak vatandaşları Türkiye’ nin her yerinden faizsiz ev sahibi yapıyor.

Eminevim’in müşteri portföyü hacklendi mi?
Eminevim’in müşteri portföyü hacklendi mi?
22.12.2015

Emin Şirketler Grubu'nun müşteri portföyünü ele geçirdiğini iddia eden hackerlar internet üzerinden sözde bilgileri dağıtmaya başladı

Eminevim, Elazığ'da tapuları dağıttı
Eminevim, Elazığ'da tapuları dağıttı
21.11.2015

Emin Şirketler Grubu bünyesinde bulunan Eminevim Elazığ’da gerçekleştirdiği tapu teslim töreniyle Elazığlı ailelere tapularını teslim etti.

<p>Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Emin Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün; "Bünyemizde bulunan <strong>Eminevim</strong> ile yıllardır insanlarımızın faizsiz ev sahibi olmalarını sağladık ve devam ediyoruz. Elazığ'daki tapu teslim törenimiz de bunlardan bir tanesi. Edirne'den Ardahan'a Türkiye'nin her yerinde tapu teslim törenlerimiz devam ediyor. Bu da insanlarımızın bize olan güveni, inancı sayesinde oluyor. Bugün Elazığ'da tapuları teslim ettik, yarın ülkemizin başka bir yerinde teslim edeceğiz. İnsanlarımızın bize, bizim de onlara olan bu güven ve inancımız daha nice uzun yıllar devam edecek ve her zaman dediğimiz gibi; evsiz vatandaş bırakmayacağız. Çeyrek asırdır insanlarımızın ihtiyaçlarını elbirliği sistemimizle karşıladık. Önce otomobillerini verdik şimdi ise evlerini veriyoruz. Bu tarif edilemez bir mutluluk. 2015 yılında şu ana kadar 10.000 teslimat <p>Bundan 24 yıl önce bu işe başlarken kendimize bir hedef koymuştuk. İnsanlarımızın neye ihtiyacı varsa onu elbirliği sistemiyle karşılayacağız. İnsanlarımızın bize olan ilgisi ve güveninden de bunda da başarılı olduğumuza inanıyorum. Tam çeyrek asır olmuş. İnsanlarımızı önce otomobil sahibi yaptık şimdi ise hem otomobil hem ev sahibi yapıyoruz. Her geçen gün hedeflerimizin üzerine koyarak devam ediyoruz. 2015 yılının bu son günlerinde şu ana kadar 2015 yılı içinde 10.000 otomobil ve ev teslimatı yaptık. 6.000 ev teslim ederken 4.000 otomobil teslim ettik. Önümüzdeki sene içerisinde bu sayımızı aşıp yeni hedeflerimize ulaşacağımızdan ve insanlarımızın ihtiyaçlarını karşılamaya devam edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın. Bugüne kadar 80.000 teslimat <p>Her sene teslimatlarımız artarak devam ediyor. Bugüne kadar insanlarımıza toplam 80.000 teslimat yaptık. Bu gün Elazığ'da olduğu gibi, binlerce ailemizin mutluluğuna ortak olduk. Kimisi otomobiline kavuştu kimisi evine. Hepsinin ortak bir yanı vardı o da mutlulukları... Bu zamana kadar hep hayalini kurdukları otomobillerine ve evlerine elbirliği sistemimiz ile kavuştular. 45 bin ailemiz otomobil sahibi olurken, 35 bin ailemiz de ev sahibi oldu. Çalışmalarımız devam ediyor <p>Bugüne kadar söylediğimiz bir şey vardı. İnsanlarımızın neye ihtiyacı varsa onu elbirliği sistemi ile karşılayacağız. Otomobil ile başladık ev ile devam ediyoruz. Sadece bunlarla yetinmeyeceğiz. Eğitimden, tatile, enerjiden tarım ve hayvancılığa insanlarımızın bütün ihtiyaçlarını elbirliği sistemimiz ile karşılayacağız. Bunlarla ilgili çalışmalarımız başladı ve tüm hızıyla devam ediyor.