Dahua’dan yeni görüntülü interkom modelleri!

Dahua’dan yeni görüntülü interkom modelleri!

Markanın kullanıcılara sunduğu yeni görüntülü interkom modelleri farklı tipteki konutlar için üst düzey giriş çıkış güvenliği ve kolay denetim ve kontrol imkânı veriyor.

Dünyanın önde gelen video merkezli IoT çözümleri sağlayıcılarından Dahua Technology, VTO serisi görüntülü interkom cihazlarına VTO4202FB-X, VTO2301R-P ve VTO1301R-W modellerini ekledi. Apartmanlar ve müstakil evler için geliştirilen ürünler sayesinde kullanıcılar evden uzaktayken bile kapıda kimin olduğunu görebiliyor.

Evden uzaktayken bile kontrol sizde

Dahua’nın yeni görüntülü interkom sistemlerinden ilki olan VTO4202FB-X, özellikle birden çok dairenin ve kullanıcının bulunduğu apartmanlar için ideal bir ürün. Sistemin temel öğesi olan kameralı zil modülü üzerindeki 160° geniş görüş açılı balık gözü lens ile 2MP çözünürlükte yüksek kaliteli bir görüntü sunuyor. Ürün iki adet kilidi kontrol edebilen giriş kontrol sistemine sahip. Video interkom özelliğini, akıllı telefon uygulamasıyla geliştiren ürün, kullanıcısına evden uzaktayken bile kapıdaki kişiyle konuşma ve hatta kapıyı uzaktan açma imkânı tanıyor.

Yüzeye veya sıva altına montaj imkânı bulunan ürün son derece dayanıklı alüminyum gövdesiyle uzun bir kullanım ömrüne sahip. Ürünün ayrıca, IP65 suya ve toza dayanıklılık ve IK07 darbelere dayanıklılık sertifikaları bulunuyor. Çift tel ve RJ45 arayüzlerini destekleyen ürün, bu sayede kullanım kolaylığı da sağlıyor. Binalara giriş/çıkışları daha kolay ve güvenli hale getiren sistemin modüler yapısı sayesinde, kullanım senaryosuna göre parmak izi modülü, kart okuma modülü ve çift taraflı görüntülü görüşme için ekran modülü eklemek mümkün

Her konut tipine uygun çözümler

Dahua’nın müstakil konutlara daha uygun olan tekli video interkom modelleri ise VTO2301R-P ve VTO1301R-W ile zenginleşti. Her ikisi de son derece ince ve ufak olmasına rağmen IP65 sertifikasına sahip dayanıklı gövdeleriyle hem iç hem de dış mekânlarda kullanıma uygun. Ürünün kızılötesi aydınlatması akşamları veya ışığın az olduğu ortamlarda bile net bir görüntü elde edilmesini sağlıyor. Evin içine monte edilen monitör sayesinde kapının önündeki ziyaretçiler ile konuşmak mümkün. Ayrıca akıllı telefon uygulaması sayesinde, evden uzaktayken uygulama aracılığıyla da iki yönlü görüşme yapılabiliyor. VTO1301R-W modeli tüm bu özelliklerinin yanında kablosuz bağlantı desteği de sunuyor.
 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Dahua’dan yeni görüntülü interkom modelleri!
  • 20.04.2022 16:01

Dahua’dan yeni görüntülü interkom modelleri!

Markanın kullanıcılara sunduğu yeni görüntülü interkom modelleri farklı tipteki ...

Kablosuz alarm sistemleriyle evlerin güvenliği maksimuma çıkıyor!
  • 18.12.2021 16:36

Kablosuz alarm sistemleriyle evlerin güvenliği maksimuma çıkıyor!

Dünyanın önde gelen video merkezli IoT çözümleri sağlayıcılarından Dahua Technol ...