maritbet girişmaritbet
The Ritz-Carlton İstanbul için özel çay harmanı hazırlandı!

The Ritz-Carlton İstanbul için özel çay harmanı hazırlandı!

House of Waris Botanicals tarafından The Ritz-Carlton, Istanbul için harmanlanan çayın tanıtımını ünlü aktör ve tasarımcı Waris Ahluwalia’nın ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Özel bir çay ritüeli olarak tasarlanan geceye, Serra Türker, Begüm Kıroğlu, Elif Gönensay, Kezban Arca Batıbeki-Koray Arca, Demet Müftüoğlu Eşeli-Alphan Eşeli, Melkan Gürsel, Gül-Burak Altıkulaç, Gökhan Eşeli gibi isimler katıldı.

Aktör ve tasarımcı Waris Ahluwalia tarafından şifalı bitkilerin ve aromaların sunduğu büyülü dünyanın zanaatkarlık ile buluşması felsefesiyle kurulan House of Waris; The Ritz-Carlton, Istanbul, için özel bir bitkisel çay harmanı yarattı. New York’ta yaşayan Waris Ahluwalia’nın iyi yaşam felsefesinden yola çıkarak kurduğu aromatik dünyasının; geçtiğimiz yıl 20nci yılını kutlayan The Ritz Carlton, Istanbul için tasarladığı çay “Lavender Rose” adını taşıyor. Bu özel harmanda; incelik ve zarafetin simgesi beyaz çayın, gül ve lavanta notaları öne çıkıyor.

Ribbon Floral Design House tarafından Japon çiçek düzenleme sanatı Ikebana felsefesiyle hazırlanan çiçek tasarımları geceye eşlik etti. Çiçek tasarımında, House of Waris Botanicals tarafından The Ritz-Carlton, Istanbul'a özel çay harmanının içinde yer alan gül ve lavanta kullanıldı.

The Nobu Suite

Mimar Séverine Tatangelo tarafından tasarlanan şık iç mekanlara sahip The Nobu Suite, dünyaca ünlü Nobu stilinin unsurlarını taşıyor. Panoramik boğaz manzarasına sahip The Nobu Suite, İstanbul'un keyfini doyasıya çıkarmak için mükemmel bir terasa sahip. The Ritz-Carlton, Istanbul içinde bu yıl açılan The Nobu Suite teras, şık ve rahat buluşmaların adresi oluyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

The Ritz-Carlton İstanbul için özel çay harmanı hazırlandı!
  • 11.06.2022 10:35

The Ritz-Carlton İstanbul için özel çay harmanı hazırlandı!

House of Waris Botanicals tarafından The Ritz-Carlton, Istanbul için harmanlanan ...