maritbet girişmaritbet
Radisson Hotel İstanbul Harbiye açılış için gün sayıyor!

Radisson Hotel İstanbul Harbiye açılış için gün sayıyor!

Radisson Otel Grubu, İstanbul’un sanat, kültür ve eğlence merkezi olarak bilinen, her daim canlı ve hareketli Taksim Meydanı yakınında, Radisson Hotel İstanbul Harbiye’nin açılışını yapacak.

Radisson Otel Grubu'ndan yapılan açıklamaya göre, Radisson Hotel İstanbul Harbiye, 90 oda ve süitleri ile dikkati çekiyor.

Otelin lüks odaları, boğaza bakan, deniz manzaralı balkonlarıyla misafirlerine, şehir manzarasının yanı sıra rahatlatıcı bir tasarım ve modern imkanlar da sunuyor. Ücretsiz Wi-Fi, çalışma masaları, yağmur duş ve her odaya özel sıcaklık kontrolü, odaları birkaç özellikten sadece bir kaçını oluşturuyor.

Atatürk Kültür Merkezi, Dolmabahçe Sarayı ve yakın tarihte hizmete giren Galataport İstanbul da dahil yakınlarındaki tarihi ve kültürel yerler, etkileyici kültür, sanat, alışveriş ve yeme-içme seçenekleri sunuyor.

Misafirler, otele çok yakın mesafede olan, canlı ve modern eğlence merkezi Taksim Meydanını keşfedip, çeşitli restoranlar, mağazalar, tüm yıl boyunca devam eden gösteriler, kutlamalar ve festivaller eşliğinde unutulmaz anlar yaşayacak.

Taksim Meydanı'nın sembollerinden olan ve yeniden düzenlenip hizmete alınan Atatürk Kültür Merkezi, İstanbul Operası, Tiyatro Salonu, Ulusal Kütüphane ve İstanbul AKM Galerisine ev sahipliği yapıyor.

Otelden, Topkapı Sarayı Müzesi, Ayasofya ve her daim canlı Kapalı Çarşı gibi İstanbul’un en ikonik ve popüler kültür noktalarının birçoğuna ulaşım çok kolay. İstanbul’un en ünlü alışveriş caddelerinden biri olan İstiklal Caddesi ise otele on dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor.

İstanbul’un en güzel noktalarını keşfettikten sonra misafirler, yerel Türk lezzetleri ve uluslararası mutfaklardan lezzetlerin alakart olarak sunulduğu Turkuaz restoranda güzel bir akşam geçirebiliyor.

Radisson Hotel İstanbul Harbiye’de, 25 kişiye kadar olan toplantılar için, şık ve işlevsel iki toplantı odası bulunuyor. Bu toplantı odalarında, yüksek hızlı WI-FI, ses sitemi ve LCD projektörü de dahil en son işitsel görsel teknolojik imkanlar sunuluyor.

"İstanbul’daki lider pozisyonumuzu daha ileri taşıma sürecine yürekten bağlıyız"

Açıklamada görüşlerine yer verilen Radisson Otel Grubunun Orta ve Doğu Avrupa, Rusya ve Türkiye Bölge Kıdemli Başkanı Yılmaz Yıldırımlar, İstanbul’un merkezinde yeni bir Radisson otelinin kapılarını açmaktan dolayı çok heyecanlı olduklarını belirtti.

Ülkenin hem kültür, sanat ve eğlence hem de iş dünyası merkezi olan İstanbul’daki lider pozisyonlarını daha ileri taşıma sürecine yürekten bağlı olduklarını aktaran Yıldırımlar, "2023 itibarıyla faaliyete geçecek veya yapımı devam eden 50’den fazla otel ulaşmak gibi net bir amaç ortaya koyduk ve bu çerçevede büyümemize ivme kaybetmeksizin devam ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Radisson Hotel İstanbul Harbiye Genel Müdürü Vefa Çelik de Radisson Otel Grubuyla işbirliği yapmaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirtti.

Türkiye'nin, 2022’de 42 milyon turistin yanı sıra 35 milyar dolar turizm geliri hedeflediğini hatırlatan Çelik, "Radisson Otel Grubu, konuklarına unutulmayacak anlarla dolu çok çeşitli ve mükemmel bir deneyim yaşatabilecek muhteşem bir konumda. Konuklarımızın, eşi benzeri olmayan bu tarihi şehri bizimle birlikte keşfedeceklerine inanıyoruz." açıklamasında bulundu.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Radisson Collection Hotel Ankara görücüye çıktı!
  • 15.11.2022 12:03

Radisson Collection Hotel Ankara görücüye çıktı!

Radisson Otel Grubu, lüks markası Radisson Collection'ı 2023'ün son çeyreğinde A ...

Radisson Otel Grubu'ndan 2050'ye kadar net sıfır emisyona büyük adım!
  • 28.09.2022 12:23

Radisson Otel Grubu'ndan 2050'ye kadar net sıfır emisyona büyük adım!

Radisson Otel Grubu, küresel ısınmanın 2050 yılına kadar 1,5 santigrat derece il ...

Radisson Otel Grubu'ndan Antalya'ya 2 yeni otel!
  • 01.08.2022 10:00

Radisson Otel Grubu'ndan Antalya'ya 2 yeni otel!

Radisson Otel Grubu, Radisson Blu Hotel, Kaş ve Radisson Hotel Antalya otellerin ...

Radisson Hotel İstanbul Harbiye açılış için gün sayıyor!
  • 28.06.2022 11:02

Radisson Hotel İstanbul Harbiye açılış için gün sayıyor!

Radisson Otel Grubu, İstanbul’un sanat, kültür ve eğlence merkezi olarak bilinen ...