Enfes lezzetler Le Meridien Bodrum restoranlarında!

Enfes lezzetler Le Meridien Bodrum restoranlarında!

Le Meridien Bodrum Beach Resort, her biri en seçkin gurmelere hitap eden 5 ayrı restaurant, ziyaretçilerine enfes ziyafetler sunuyor.

Le Meridien Bodrum Beach Resort, her biri en seçkin gurmelere hitap eden 5 ayrı restaurantı; Stella Steakhouse , Bodrum Blue Seafood, Bodrum Blue Mediterranean,  Vitalica Healing ile misafirlerinin 5 duyusuna birden hitap ediyor. Birinci sınıf hizmet anlayışı ile Bodrum'un en özel koylarından biri olan Adabükü'nde, havaalanına 15 dakika mesafede konumlanan otel, sunduğu lezzetleriyle de fark oluşturuyor.

Le Meridien Bodrum Beach Resort'un 5 restoran ve 5 barında, dünyanın dört bir yanından ilham alan lezzetli otantik tatları deneyimlemek için, uçsuz bucaksız bir gastronomi yolculuğunda lezzet avcılığının tadını çıkarın. Bodrum Blue Mediterranean Restaurant'ta otantik Akdeniz lezzetleri ve Bodrum Blue Seafood Restaruant'ta Ege'ye özel meze ve taze ot çeşitleriyle hem göze hem damağa hitap eden tatları keşfedin. Stella Restaurant, koya hakim panoramik manzarası ve çarpıcı iç mekân tasarımıyla Akdeniz sıcaklığına vurgu yapan bir atmosfere sahip ve dry aged etleri damak tadınıza göre sunuluyor. Birbirinden leziz çağdaş Asya Pasifik Mutfağından lezzetler, Uzak Doğu'ya sadık füzyon ritüelleriyle , Toro Pan-Asian Restaurant'ın eşsiz ambiansında Haziran ayından itibaren sizlerle.

Vitalica Healing Restaurant'ta, detoks ve diğer programlarımıza yönelik sağlık için hazırlanan menüler, bağışıklığınızı güçlendirirken, ruhunuzu beslemek ve zihninizi canlandırmak için güzel sürprizlerle dolu. Vitalica Wellness felsefesinin temel taşlarından biri olan bütüncül ve özel yaklaşım, mutfağını da kapsıyor. Bu mutfakta, modern beslenme araştırmalarından ve geleneksel Yazma felsefelerinden edinilen bilgiler sentezleniyor, bu bilgiler menülere yansıyor. Vitalica Healing Restaurant' ta, çok sağlıklı gıdaların da çok lezzetli olabildiği keşfediliyor. Merkezin “yemeğiniz ilacınız, ilacınız yemeğiniz olsun!”felsefesiyle, ömür boyu sürecek olan sağlıklı alışkanlıkları kazanılıyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Hadise, annesi için aylık 200 bin TL'ye rezidans kiraladı
  • 09.07.2021 09:21

Hadise, annesi için aylık 200 bin TL'ye rezidans kiraladı

Hadise, Belçika’da yaşayan annesine tatil jesti yaptı! Bodrum’da lüks bir otelin ...

Enfes lezzetler Le Meridien Bodrum restoranlarında!
  • 15.05.2021 11:12

Enfes lezzetler Le Meridien Bodrum restoranlarında!

Le Meridien Bodrum Beach Resort, her biri en seçkin gurmelere hitap eden 5 ayrı ...