Polisan Kansai Boya'ya büyük ödül!

Polisan Kansai Boya'ya büyük ödül!

Polisan Kansai Boya, Turkishtime tarafından hazırlanan “AR-GE 250, Türkiye’nin En Çok AR-GE harcaması yapan şirketleri” araştırmasına göre 2019 yılının en başarılı şirketlerinden biri oldu.

Esnek ve çevik bir marka vizyonu çerçevesinde, global bakış açısıyla inovasyon kültürünü odağına yerleştiren Polisan Kansai Boya, Turkishtime tarafından hazırlanan “AR-GE 250, Türkiye’nin En Çok AR-GE harcaması yapan şirketleri” araştırmasına göre 2019 yılının en başarılı şirketlerinden biri oldu.

Kimya, liman işletmeleri, gayrimenkul ve boya olmak üzere 4 farklı alanda faaliyet gösteren Polisan Holding’in Polisan Kansai Boya Şirketi, Turkishtime Dergisi tarafından hazırlanan “AR-GE 250, Türkiye’nin En Çok AR-GE harcaması yapan şirketleri” listesinde yer aldı. Yarım asırlık tecrübesiyle Türk toplumunun ve ekonomisinin gelişiminde büyük bir paya sahip olan Polisan Holding’in geleceğe renk veren markası Polisan Kansai Boya, sosyal sorumluluk ve sürdürülebilirlik bilincini AR-GE çalışmalarının merkezine koyuyor.

Ana hedefi çevreye saygılı, tüketici konforunu ön plana koyan, kaliteli ve standartlara uygun ürünler üretmek olan Polisan Kansai Boya’nın AR-GE çalışmaları, dijitalleşme kapsamında formülasyön optimizasyonlarına odaklanıyor. Üniversite – Sanayi iş birliğine inanan AR-GE merkezi, bu yıl devam eden 2 adet TÜBİTAK projesine ek olarak 4 yeni AR-GE projesi için TÜBİTAK’a başvuruda bulundu. Dekoratif grupta 3, mobilya ve sanayi grubunda 2 adet yeni ürün çalışmasını tamamlayan Polisan Kansai Boya, ihracatı artırma hedefi paralelinde, dış pazarlarda ülkelerin alışkanlıklarına uygun ürün çalışmaları başlattı. Israil ve Irak pazarı için geliştirdiği 7 adet yeni iç ve dış cephe boyası ile birlikte toplam 12 ürünü tüketicilerin beğenisine sundu. 2008 yılında dünyaya “Home Cosmetics” kavramını tanıtan şirket, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, ISO 10002 ve ISO 50001 sertifikalarına sahip olması dolayısıyla dünya standartlarında üretim yapıyor. Türkiye pazarında, en yaygın satış kanalına sahip olan, en iyi kalite ve hizmet anlayışıyla hareket eden Polisan Kansai Boya, boyanın sadece renkten ibaret olmadığı ilkesiyle AR-GE çalışmalarına devam ediyor.

Vizyoner yönetim takımı, kalifiye iş gücü, sadık müşteri portföyü, kalite belgeleriyle onaylanmış is süreçleri ve alanlarında lider dünya devi iş ortaklarıyla Polisan Kansai Boya, “Geleceğin Polisan’ı” vizyonuyla faaliyetlerini sürdürüyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Polisan Kansai Boya'ya büyük ödül!
  • 23.10.2021 14:08

Polisan Kansai Boya'ya büyük ödül!

Polisan Kansai Boya, Turkishtime tarafından hazırlanan “AR-GE 250, Türkiye’ ...

Polisan Kansai Boya, AR-GE yıldızları arasında!
  • 27.10.2020 13:49

Polisan Kansai Boya, AR-GE yıldızları arasında!

Polisan Kansai Boya, "Türkiye’nin en çok AR-GE harcaması yapan şirketleri” araşt ...

Diyarbakır Dağkapı kentsel dönüşüm projesi başladı!
  • 07.10.2020 15:14

Diyarbakır Dağkapı kentsel dönüşüm projesi başladı!

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Dağkapı Meydanı'nı çevresiyle yeniden düzenlemek ...

Polisan ve Dap Yapı Pendik için imzaları attı!
  • 06.03.2015 10:13

Polisan ve Dap Yapı Pendik için imzaları attı!

Polisan'ın Pendik'teki 175 bin metrekarelik arazisinde yapılacak karma proje içi ...

Polisan, Pendik'teki konut projesi için Dap Yapı'yla görüşüyor!
  • 12.01.2015 10:11

Polisan, Pendik'teki konut projesi için Dap Yapı'yla görüşüyor!

Daha önce Kağıthane'de Z Ofis projesinde buluşan Dap Yapı ve Polisan, bu kez Pen ...

Polisan,TURQUALITY markaları arasında yerini aldı
  • 10.07.2014 11:04

Polisan,TURQUALITY markaları arasında yerini aldı

Polisan, dünyanın devlet destekli ilk ve en kapsamlı marka geliştirme programı o ...