Çimstone, Marble İzmir Fuarı'nda sektör profesyonellerini ağırladı

Çimstone, Marble İzmir Fuarı'nda sektör profesyonellerini ağırladı

Çimstone, fuarda yurtiçi pazardaki lider marka konumunu güçlendirirken, başta Amerika olmak üzere dış pazarlarda da satış ağını genişletmeyi hedefliyor.

Çimstone, Marble İzmir Fuarı'nda yerli ve yabancı sektör profesyonellerini ağırladı

Dünyanın önde gelen doğal taş fuarlarından biri olan “Marble İzmir” 27. kez kapılarını açtı. Sektörün önemli bir buluşması olan Marble İzmir Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı’na 1997 yılından beri katılan Çimstone, fuarda yurtiçi pazardaki lider marka konumunu güçlendirirken, başta Amerika olmak üzere dış pazarlarda da satış ağını genişletmeyi hedefliyor. Hem yurtiçi hem de yurtdışından ziyaretçilerin katıldığı Marble İzmir 2022, çoğalan katılımcı sayısı ile de dünya taş sektöründeki önemli büyümeyi de işaret ediyor.

Çimstone ürünleri pek çok uluslararası projede tercih ediliyor

Türkiye’ye kompoze taş teknolojisini getirerek doğal taşlara alternatif bir pazar oluşturan, kullanıldığı sayısız uluslararası projede dünyada adını duyuran Çimstone, Ar-Ge çalışmalarıyla geliştirdiği yenilikçi ürünlerini Türkiye ve dünyanın çeşitli ülkelerinden fuarı ziyaret eden sektör profesyonellerinin beğenisine sundu.

Çimstone Jumbo levha sergisi ile Marble İzmir Fuarı’nda büyük ilgi topladı

Tüm dünyada kullanımı hızla artan kuvars esaslı kompoze taşı Türkiye’de tüketiciyle buluşturan Çimstone, dayanıklı yüzey kaplama malzemesi denince akla ilk gelen markadır. Üretim teknolojisi ile kuvarsın sağlamlığını bir araya getirerek kompoze taşın fiziksel ve teknik üstünlüklerini yüzeylere taşıyan Çimstone, her türlü yüzeyde şık olduğu kadar sağlam ve uzun ömürlü yaşam alanları sunar. Çimstone özel tasarım standı, ürünleri ve özellikle stantta yer alan Jumbo levha sergisiyle Marble İzmir Fuarı’nda büyük ilgi topladı.  

Türkiye’nin en itibarlı tezgah markası: Çimstone

Türkiye İtibar Akademisi tarafından gerçekleştirilen Türkiye İtibar Endeksi Araştırması sonuçlarına göre “Mutfak ve Banyo Tezgahı” kategorisinde “En İtibarlı Tezgah Markası” seçilen Çimstone, jenerik marka konumunu tüketicisinde uyandırdığı itibarla pekiştirdi.

Çimstone, en son Breton teknolojisine sahip üretim hattı, Türkiye’deki çözüm ortakları ve dört büyük kıtaya yayılmış dağıtım ağı ile kuvars dünyasında söz sahibi olmaya devam ediyor

Bugün Türkiye kuvars sektörünün gelişimi, pazarın boyutları, üretim yapan marka sayısı Çimstone için bir iftihar tablosu. Öncü olmanın gereği olarak Çimstone, her koşulda yatırımlarını ve faaliyetlerini sürdürerek ülkemize ve sektöre inancını ortaya koymaktadır.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Çimstone Türkiye’nin En itibarlı Tezgâh Markası seçildi
  • 01.05.2022 23:49

Çimstone Türkiye’nin En itibarlı Tezgâh Markası seçildi

Türkiye İtibar Akademisi tarafından gerçekleştirilen İtibar Endeksi Araştırması’ ...

Çimstone, Marble İzmir Fuarı'nda sektör profesyonellerini ağırladı
  • 07.04.2022 11:27

Çimstone, Marble İzmir Fuarı'nda sektör profesyonellerini ağırladı

Çimstone, fuarda yurtiçi pazardaki lider marka konumunu güçlendirirken, başta Am ...

Türkiye’nin en itibarlı tezgah markası Çimstone oldu!
  • 16.03.2022 11:17

Türkiye’nin en itibarlı tezgah markası Çimstone oldu!

Türkiye İtibar Akademisi tarafından 11 yıldır düzenli olarak gerçekleştirilen Tü ...