ViewSonic'in monitörleri işyerlerinde maksimum verimlilik sağlıyor

ViewSonic'in monitörleri işyerlerinde maksimum verimlilik sağlıyor

Çalışma ortamına ilişkin yeni düzenlemeler getiren 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nda yapılan değişiklikler, masabaşı işlerde çalışanlar için monitörlerin ergonomikliğini gündeme getirdi

Dünyanın öncü monitör üreticilerinden ViewSonic de ofis içinde kullanım için ideal, üstün ergonomik tasarımlarıyla dikkat çeken VG Serisi kurumsal monitörleri, pazara sunuyor. 1.288 TL + KDV fiyatıyla satışa sunulan VG ailesinin en dikkat çeken üyesi VG2732m-LED modeli, ergonomiyi yeniden tanımlıyor. Görüntüleme teknolojileri alanında dünyanın lider markalarından ViewSonic, 2014 yılı itibarı ile yürürlüğe giren 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu'nda yapılan düzenlemeler kapsamında, masabaşı işlerde çalışanların kullanım açısından ergonomik özelliklerine sahip monitör tercih etmeleri gerektiğinin altını çiziyor. ViewSonic'in kurumsal alanlarda kullanım amaçlı geliştirdiği ergonomik VG Serisi monitörleri, 20” ila 27” ekran boyutları arasında geniş ürün gamıyla Türkiye pazarında satışa sunuluyor. Hem ofis hem de ev içinde kullanılabilecek yüksek performanslı LCD ekrana sahip ViewSonic VG Serisi monitörler, hızlı video yanıtı, tam ergonomik kullanım için ayar seçenekleri, çok yönlü bağlantı ve şık tasarımlarıyla dikkat çekiyor.

VG Serisinin en güçlü modeli olan VG2732m-LED, 27” boyutunda LED arka aydınlatmalı ekranı ile kullanıcıların iş yaparken maksimum verimlilik almasını sağlıyor. 1080p Full HD çözünürlük sunabilen VG2732m-LED'in sahip olduğu dahili hoparlörleri ile görüntü ve ses deneyimini bir arada yaşanıyor. Serinin diğer üyelerinde olduğu gibi ergonomisiyle öne çıkan model, 0 - 90°  pivot - yatay ve dikey kullanım, 0 - 135 mm yükseklik ayar yapılandırması, 356° kendi etrafında dönebilme ve -5°/+20° eğilme özelliklerine sahip. 4 adet USB bağlantı yuvası ile kullanıcı deneyimini kolaylaştıran VG2732m-LED, Eco modunda kullanım ile enerji tasarrufu sağlayabiliyor ve sıradan bir monitöre kıyasla uzun vadede elektrik faturasında önemli ölçüde düşüş sağlıyor. VG2732m-LED, Türkiye pazarında 1.288 TL + KDV fiyatıyla satışa sunuluyor.

 

 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

ViewSonic'in monitörleri işyerlerinde maksimum verimlilik sağlıyor
  • 12.03.2014 12:02

ViewSonic'in monitörleri işyerlerinde maksimum verimlilik sağlıyor

Çalışma ortamına ilişkin yeni düzenlemeler getiren 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güv ...