Maltepe Fuaye Çarşı'da 3M Migros yerini aldı!

Maltepe Fuaye Çarşı'da 3M Migros yerini aldı!

İstanbul, Anadolu Yakası’nın en gözde yerleşim alanlarından Süreyyapaşa’nın son parselinde, Yılmaz İnşaat tarafından hayata geçirilen Fuaye projesinde inşa çalışmaları hızla ilerliyor. Bölgenin merkezi haline gelecek projenin çarşısında da kiralamalar devam ederken zincir mağaza devi MİGROS yerini aldı

30.000'e yakın insanın yaşayacağı Süreyyapaşa bölgesinin tek çarşısı olma özelliğindeki Fuaye Çarşı'nın mağazalarında kiralamalar devam ediyor.

Fuaye Çarşı'nın, planlı bir şekilde gelişen Süreyyapaşa bölgesinin merkezinde ve tek çarşısı olması mağazalara ilgiyi artırıyor. 55 bağımsız bölümden oluşan Fuaye Çarşı 12 bin 500 metrekarelik inşaat alanına sahip. Toplam kiralanabilir alanı 7.200 metrekare olan çarşıda yer alacak zincir market markası ise 2.000 metrekare kullanım alanıyla 3M MİGROS oldu.
 
 
Fuaye Çarşı'da, geniş bir meydan ve meydanın çevresinde kafeler ve lokantalar yer alıyor. Kapalı alanlar ile açık ortak alanlar optimum düzeyde tutuluyor. Bölgenin ana çekim merkezi olacak Fuaye Çarşı'da tüketicilerin ihtiyacına cevap verecek farklı sektörlerde mağazalara yer veriliyor. Restoran, cafe, pastane, eczane, müzik-kitap, beyaz eşya, ayakkabı, tekstil, dekorasyon, cep telefonu, kuyumcu gibi birçok ihtiyaca cevap verecek mağazaların yanında kuaför, kuru temizleme, lostra salonu, seyahat acentesi gibi servis sektöründen mağazalar da çarşıda yer alacak. Ayrıca çocuk eğlence salonu, macera golfü gibi farklı aktivitelerin de bulunacağı Fuaye Çarşı bölgenin çekim merkezi haline gelecek.
 
Bölgenin tüm ihtiyaçlarına yanıt vermesi hedeflenen Fuaye Çarşı'nın mağazaları 2013 yaz ayları itibariyle hizmet vermeye başlayacak.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

İstanbul havalimanlarında Kurban Bayramı tatili dönüş yoğunluğu
  • 25.07.2021 13:10

İstanbul havalimanlarında Kurban Bayramı tatili dönüş yoğunluğu

Bayramı memleketlerinde, yurt içi ve dışında tatil merkezlerinde geçirenler, sab ...

Esenler'in dönüşümünde son durum!
  • 18.08.2021 13:47

Esenler'in dönüşümünde son durum!

Esenler Belediye Başkanı Mehmet Tevfik Göksu, Eski Metris Kışlası'nın olduğu ask ...

Düşler Vadisi Riva'da son durum ne?
  • 12.08.2021 11:43

Düşler Vadisi Riva'da son durum ne?

Riva'da hayata geçirilen Düşler Vadisi Riva projesinin şantiyesi havadan görüntü ...