Mebuskent'te 'yüzde 5 peşin, hemen taşın' kampanyası!

Mebuskent'te 'yüzde 5 peşin, hemen taşın' kampanyası!

Mebuskent projesini hayata geçiren Aymor Grup, kalan az sayıdaki daire ve villa için şimdi “Yüzde 5 peşin, hemen taşın” kampanyası başlattı.

Aymor Grup tarafından gerçekleştirilen Türkiye'nin en büyük yeşil alana sahip marka projesi Mebuskent'te yaşam başlarken, kalan az sayıdaki daire ve villa için “Yüzde 5 peşin, hemen taşın” kampanyası başladı.

Aymor Grup Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Ayhan, Ankara'nın yeni cazibe merkezi Batıkent Karacakaya bölgesinde gerçekleştirilen, 10 blokta 652 daire ve 332 villadan oluşan proje hakkında bilgi verirken, yüzde 5'lik peşin ödeme ile daire ve villalara sahip olabileceklerini, kalan tutar için kişiye özel ve cazip ödeme planlarını devreye alacaklarını bildirdi.

Daire fiyatına tam bağımsız villa

Tamamlanan projede yer alan villalar tamamen bağımsız nitelikte ve geniş bahçelere sahip bulunuyor. Bu özellikleriyle Mebuskent villaları, klasik villa konseptinin ötesinde, modern konak keyfi ve konforu sunuyor. Bu nedenle Mebuskent'te konut alıcıları için önemli bir cazibe unsurunu ise doğayla iç içe ve temiz hava üssü olan bir bölgede, en modern inşaat teknolojileri kullanılarak inşa edilen bu daire fiyatına sahip olma imkanı oluşturuyor.

“Şehir içinde koca şehir”

Mebuskent'in 4.000-5.000 kişinin yaşayacağı, kendi içinde bir uydu kent ve Türkiye'nin en büyük yeşil alana sahip marka projesi olduğunu belirten Ayhan, “Şehir içinde koca bir şehir konseptiyle hayata geçirdiğimiz projenin kurulu olduğu 388.000 metrekarenin yüzde 87'sini yeşil alan ve sosyal yaşam alanları oluşturuyor” dedi. Ayhan, şehir merkezinin kuzeyinde, rakım olarak 110 metre daha yüksekte ve kente oksijenin girdiği bir lokasyonda kurulan Mebuskent'in, doğanın tüm renklerini içinde barındıran, meyve ağaçları dâhil her türden 23 bin ağacın yer aldığı doğal park niteliğinde olacağı bilgisini verdi.

5.000 kişilik AVM

Aynı zamanda Başkent'in yeni eğitim üssü olan bir lokasyonda yer alan Mebuskent, fark yaratıcı daha birçok başka özelliğe de sahip bulunuyor. En az 5.000 kişiye hitap eden dev AVM'nin içerisinde kuaförden markete, kuru temizlemeden güzellik salonuna; insanların gündelik ihtiyaçlarının tümünü karşılayabileceği her türlü ürün ve hizmet bulunuyor.

Ankara'daki Kopenhag

Şehrin gürültü ve kirliliğinden uzak, bol oksijenli bir ortamda kurulu Mebuskent, doğayla iç içe, yeşile dokunarak yaşamak isteyenlere bu imkanları ve sportif faaliyet seçeneklerini bol bol sunuyor. Mebuskent içinde 2.000 metrekarelik bir spor kompleksi, sauna-Spa hizmeti ve Türk hamamı, botanik parkı, 13.650 metrekarelik golf sahası bulunuyor. Ayrıca yüzme havuzu, yürüyüş ve bisiklet yolları, açık hava dinlenme alanları, otopark ve güvenlik hizmetleri yer alıyor. Tamamen bisikletli hayata göre tasarlanan Mebuskent'e “Ankara'daki Küçük Kopenhag” deniyor.

Kolay ulaşım

Şehrin karmaşasından tamamen uzakta, doğanın kucağında yepyeni bir şehir olan Mebuskent, Ankara'nın hem dışında hem de içinde. Mebuskent, bölgedeki gelişmiş ulaşım imkânları sayesinde Ankara'yı bir uçtan diğer uca bağlayan güzergâhlara sadece 25 dakika mesafede yer alıyor. Bu arada Mebuskent, sakinlerine 7/24 kesintisiz güvenlik hizmeti sunuyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Ankara Mebuskent inşaatından görüntüler
  • 30.12.2013 10:09

Ankara Mebuskent inşaatından görüntüler

Aymor Grup tarafından inşa edilen Mebuskent inşaatından kareler ...

Ankara Mebuskent örnek dairesi
  • 30.12.2013 09:30

Ankara Mebuskent örnek dairesi

Aymor Grup tarafından inşa edilen Mebuskent projesinden örnek daire kareleri ...

Ankara Mebuskent projesinden görüntüler
  • 30.12.2013 09:25

Ankara Mebuskent projesinden görüntüler

Aymor Grup tarafından inşa edilen Mebuskent projesinden kareler ...

Kürşat Ayhan: İnşaat, lokomotif olmaya devam ediyor
  • 27.10.2017 11:26

Kürşat Ayhan: İnşaat, lokomotif olmaya devam ediyor

Aymor Grup’un Yönetim Kurulu Üyesi Kürşat Ayhan, Eylül’de konut satışlarında yaş ...

Mebuskent'te 'yüzde 5 peşin, hemen taşın' kampanyası!
  • 12.10.2017 12:54

Mebuskent'te 'yüzde 5 peşin, hemen taşın' kampanyası!

Mebuskent projesini hayata geçiren Aymor Grup, kalan az sayıdaki daire ve villa ...

Mebuskent AVM, yıl sonunda açılıyor
  • 11.09.2017 12:00

Mebuskent AVM, yıl sonunda açılıyor

Ankara’nın yeni cazibe merkezi Batıkent Karacakaya bölgesinde kurulan Mebuskent ...