maritbet girişmaritbet
Makyol Santral, Bahçeşehir Anneleri’ni ağırladı

Makyol Santral, Bahçeşehir Anneleri’ni ağırladı

Makyol Santral, “Makyol Santral Buluşmaları”nın 5’incisi ile çocukların eğitim hayatını ilgilendiren önemli bir etkinliğe ev sahipliği yaptı.

Bahçeşehir Anneleri'nin katılımı ile Satış Ofisi'nde gerçekleştirdiği brunch etkinliğine katılan Eğitim Uzmanı Koray Varol,  “Yeni Nesil Eğitimi Modeli” başlıklı sunumuyla annelere, çocukları başarıya götürecek sistemler ile öğrenim metotlarını aktardı, özellikle sınav kaygısı yaşayan, ders çalışmakta ve odaklanmakta zorlanan öğrencilerin bu sorunları aşma yollarını anlattı.

Bahçeşehir Anneleri, Eğitim Uzmanı Koray Varol'dan Türkiye'de eğitim sektörünün durumu ile Avrupa ve Dünyadan örnekleri dinleyip doğru okul seçiminden ders çalışma alışkanlıklarına, veli – öğrenci ilişkisinden sınav kaygısına kadar öğrencileri sıkça yaşadıkları problemlere ilişkin çözüm önerilerini dinlediler. Eğitim Uzmanı Koray Varol, konuşmasının ikinci yarısında her yaşta görünen eğitim sorunlarına ve ailelerin davranışlarının çocukların psikolojisine etkisine değindikten sonra çocuklarda yetenek keşfinin nasıl yapıldığını ve yeni nesil eğitim sisteminin ne olduğunu aktardı.

Konforun Merkezinde, Merkezden Yaşama Açılan Bir Proje

Dünyaca ünlü mimarlık ofisi Roy Higgs Mimarlık tarafından projelendirilen Makyol Santral, toplam 16 bin 906 metrekare arazi üzerine tamamı teras veya balkonlu, ferah ve konforlu yaşam alanları sunan 1+1, 2+1 ve 3+1 formatlarda 5 blokta 403 daire, 9 villa ve ticari alanlardan oluşuyor. 

Konumu itibarıyla TEM Otoyolu ve D100 Karayolu gibi iki önemli ulaşım aksına çok yakın olan Makyol Santral'de fitness alanından masaj odalarına, saunadan yoga ve pilates salonuna, basketbol ve tenis sahalarından yürüyüş parkuruna kadar sağlıklı yaşam ve spor alanlarının yanı sıra çocuk ve genç aktivite alanlarından Playstation odasına, açık yetişkin ve çocuk yüzme havuzundan güneşlenme terasına kadar çeşitli sosyal olanaklar ile 16 bin metrekare kiralanabilir çarşı alanında bistro cafe, restoran, kahve evi, market, gurmehouse, kuru temizleme & lostra, fırın, kuaför vb. alanları da yer alacak.

  • Etiketler:

Yorum Yaz