Doktorların tercihi Pendik Meridyen Evleri oldu

Doktorların tercihi Pendik Meridyen Evleri oldu

Pendik Devlet Hastanesi ve ekim ayında hizmete giren Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne 750 metre mesafede yer alan Pendik Meridyen Evleri, doktor, hemşire ve hastane personelinin yanı sıra, ilaç şirketi çalışanlarının da tercihi oldu

 

Evko İnşaat-Meot Yapı ortaklığında Pendik Gözdağı'nda hayata geçen Pendik Meridyen Evleri, Pendik Devlet Hastanesi ve Marmara Üniversitesi Hastanesi'nde görev yapan sağlık çalışanlarının tercihi oldu. Beş blokta 137 daireden oluşan Pendik Meridyen Evleri'nde hayat Aralık ayında başlıyor.

Pendik Devlet Hastanesi'nin yanı sıra ekim ayından itibaren hizmet vermeye başlayan Marmara Üniversitesi Hastanesi'ne 750 metre mesafede yer alan Pendik Meridyen Evleri'nin değeri daha yaşam başlamadan yüzde 30'a yakın artış gösterdi. Bunun en büyük nedeniyse bu iki hastenede görev yapan doktor, hemşire ve hastane personeli ile ilaç şirketi çalışanlarının Pendik Meridyen Evleri'nden ev alması ya da kiralaması. Son dönemde hızlı bir gelişme gösteren Pendik'te konut ihtiyacının giderek arttığını söyleyen Evko-Meot Genel Müdürü Kerem Zengin, “Bu da konut fiyatlarının ve kiraların yükselmesine neden olacak” dedi.

90 bin liradan başlıyor

Pendik Köprüsü'ne 1100 metre, Pendik şehir merkezine 1900 metre, Gözdağı Sosyal Tesisleri'ne 750 metre mesafede yer alan Meridyen Evleri, Pendik, Kartal, Kurtköy ve D-100 karayoluyla İstanbul'un diğer bölgelerine hem özel hem de toplu taşıma araçlarıyla kolayca ulaşılabilecek noktada bulunuyor. 4 bin 240 metrekare alan üzerinde inşa edilen Pendik Meridyen Evleri 45 metrekareden 195 metrekareye kadar 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks daireler sunuyor. Beş blokta 137 lüks daireden oluşan Pendik Meridyen Evleri'nde hayat aralık ayında başlıyor. Meridyen Evleri'nde dairelerin fiyatları 90 bin liradan başlayıp 270 bin liraya kadar çıkıyor.

 

Meridyen Evleri iletişim bilgileri
Web: www.meridyenevleri.com
E-posta: info@evko.com.tr
Tel: 0 212 422 07 30 – 422 09 30

  • Etiketler:

Yorum Yaz