Çengelköy’de dönüşüm Vadi Çengelköy ile başladı!

Çengelköy’de dönüşüm Vadi Çengelköy ile başladı!

Mimar Yusuf Aydın tarafından 2007 senesinde kurulan Huma Yapı, şimdi de Çengelköy Vadi projesini hayata geçiriyor. 

Mimarlık ve mühendislik işlerini kaliteden ödün vermeden, konut sahiplerinin değişik ihtiyaçlarına yönelik detaylarla tasarlamak amacı ile Mimar Yusuf Aydın tarafından 2007 senesinde kurulan Huma Yapı, şimdi de Çengelköy Vadi projesini hayata geçiriyor. 

Tuzla’dan Halkalı’ya İstanbul’un pek çok farklı semtlerinde inşaa ettiği projeler ile adından söz ettiren Huma Yapı, şimdi İstanbul’un kalbi olan Çengelköy’e imzasını atıyor. Mimar Yusuf Aydın, İstanbul gibi metropollerde insanların yaşam alanlarında en önem verdiği şeylerden biri merkeze olan ulaşım kolaylığı bir diğeri de içinde vakit geçirirken ferahlama sağlayacak mimari yapısı olduğunu belirtti. Yusuf Aydın; “Çengelköy‘ün kalbinde 40 yıllık metruk yapıları yaşama değer katacak detaylarla birlikte dönüştürüyoruz” dedi.

Çengelköy’de 25 bin metrekare arsa üzerine 168 daireden oluşan Vadi Çengelköy projesi inşaasına hız kesmeden devam ediyor.  Toplamda 8 bloktan oluşmakta olan projede, 7/24 güvenlik, kapalı - açık otoparklar, kadın ve erkeklere yönelik ayrı ayrı fitness salonları,  çocuklar için açık ve kapalı internet salonları ve interaktif oyun alanları, kameriye alanları, yürüyüş alanları, peyzaj alanları, kreş, parti evi, barbekü alanları, sohbet köşeleri meyve bahçeleri yürüyüş yolları, evcil hayvan gezdirme alanı, kesintisiz elektrik güç kaynağı, sınırsız Wi-Fi,  yerden ısıtma,  özel tasarım mobilyalar , misafir karşılama alanları ,VİP girişler gibi yaşama değer katan her türlü detay düşünülmüş. Vadi Çengelköy, İstanbul’un incilerinden olan Çengelköy’ün güzelliklerini konforla birleştirerek yaşamaya davet ediyor. 

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Çengelköy’de dönüşüm Vadi Çengelköy ile başladı!
  • 20.01.2022 09:23

Çengelköy’de dönüşüm Vadi Çengelköy ile başladı!

Mimar Yusuf Aydın tarafından 2007 senesinde kurulan Huma Yapı, şimdi de Çengelkö ...

Sıfır daire alırken bunlara dikkat edin!
  • 03.08.2015 12:35

Sıfır daire alırken bunlara dikkat edin!

Huma Yapı kurucusu Mimar Yusuf İzzettin Aydın, sıfır ev satın alırken dikkat edi ...