maritbet girişmaritbet
Bilkent Nazende projesinde Wilo imzası!

Bilkent Nazende projesinde Wilo imzası!

Ankara’nın en değerli konut projelerinden Bilkent Nazende projesi tüm su temin sistemlerinde tek çözüm ortağı olarak Wilo'yu tercih etti.

İleri teknolojisi ile farklı kategorilerde entegre çözümler sunan Wilo, pompa sistemleriyle Türkiye'nin en prestijli projelerine katma değer sağlamaya devam ediyor. Ankara'nın en değerli konut projelerinin başında gelen ve farklı daire tipleri ile özgün bir yaşam alanı sunan Bilkent Nazende projesinin tüm su temin sistemlerinde tek çözüm ortağı olarak Wilo tercih edildi. Projede Wilo'nun ısıtma hatlarına yönelik Yonos ve IPL pompa serileri, Yonos Maxo-Z ve Stratos Maxo-Z sıcak su pompaları, hidrofor alanında frekans konvertörlü Helix serileri, TP-S, TP-P ve RexaCut atık su pompaları ile WRH serisi yangın pompaları kullanıldı. Yüksek enerji verimliliği sunan çözümleriyle projede maksimum sistem verimliliği sağlayacak olan Wilo, geniş servis ağı sayesinde olası bir arızaya 24 saat içerisinde müdahale etme kabiliyetiyle de dikkat çekiyor. 

Binalarda, endüstride ve altyapı uygulamalarında bulunan ısıtma, soğutma, havalandırma sistemlerinin yanı sıra su temini ve atık su uygulamalarında da kullanılan pompa sistemlerinin öncü markası Wilo; dünya genelinde olduğu gibi Türkiye'de de birçok prestijli projenin profesyonel çözüm ortağı olmayı sürdürüyor. Wilo'nun birbirinden değerli projelerinin yer aldığı referans listesine Ankara'da yeni bir yaşam alanı sunan Bilkent Nazende projesi de katıldı. 

Yaygın servis ağı ile tüm su temin çözümlerinde tek çözüm ortağı

Yüksek enerji verimliliği sağlayan geniş ürün yelpazesinin yanı sıra müşterilerine sunduğu kaliteli hizmetle de sektöründe öncü olan Wilo, Ankara'nın en değerli konut projelerinin başında gelen ve farklı daire tipleri ile özgün bir yaşam alanı sunan Bilkent Nazende projesinin tüm su temin sistemlerinde tek çözüm ortağı olarak tercih edildi. Projede Wilo'nun ısıtma hatlarına yönelik Yonos ve IPL pompa serileri, Yonos Maxo-Z ve Stratos Maxo-Z sıcak su pompaları, yüksek basınç ihtiyacına yönelik hidrofor alanında frekans konvertörlü Helix serileri, TP-S, TP-P ve RexaCut atık su pompaları ile WRH serisi yangın pompaları kullanıldı. 

Türkiye geneline yayılan güçlü servis ağıyla fark oluşturan Wilo, bu sayede olası arızalara 24 saat içerisinde ilk müdahaleyi gerçekleştirebilme özelliğiyle de öne çıkıyor. Wilo'nun Ankara yetkili bayilerinden DASER Mühendislik tarafından ürün satışı gerçekleştirilen Bilkent Nazende projesi, yüksek konfor ve ideal bir yaşam alanı vadediyor.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Bumerang Kartal projesinde Wilo tercih edildi
  • 12.10.2021 17:05

Bumerang Kartal projesinde Wilo tercih edildi

Wilo’nun son iş ortağı yatırımcılığını Özkartallar A.Ş. yaptığı, mekanik işlerin ...

İstanbul'un köprüleri Azerbaycan bayrağının renklerine büründü
  • 28.05.2021 10:47

İstanbul'un köprüleri Azerbaycan bayrağının renklerine büründü

Azerbaycan'da Cumhuriyetin ilan edilmesinin 103. yılı nedeniyle FSM veYSS köprül ...

Bilkent Nazende projesinde Wilo imzası!
  • 26.05.2021 16:25

Bilkent Nazende projesinde Wilo imzası!

Ankara’nın en değerli konut projelerinden Bilkent Nazende projesi tüm su temin s ...

Wilo, Türkiye’nin su kaynaklarını korumaya hazır
  • 13.04.2021 11:38

Wilo, Türkiye’nin su kaynaklarını korumaya hazır

Pompa sistemleri sektörünün teknoloji öncüsü Wilo’nun inovatif ürünleri sayesind ...

İhlas İnşaat Grubu, Wilo'yu tercih etti
  • 06.04.2021 10:43

İhlas İnşaat Grubu, Wilo'yu tercih etti

Wilo, Türkiye’nin köklü inşaat şirketlerinden İhlas İnşaat Grubu’nun yeni projel ...

Wilo, Dünya Su Günü’nde su sorununa dikkat çekti
  • 15.03.2021 17:13

Wilo, Dünya Su Günü’nde su sorununa dikkat çekti

Wilo Türkiye Genel Müdürü Mehmet Ürek, dünyada 100 milyon insanın temiz suya eri ...