Jennifer Lopez'in evinde kimseye çaktırmadan 6 gün kaldı!
Haberler / Yurtdışı / Jennifer Lopez'in evinde kimseye çaktırmadan 6 gün kaldı!

Jennifer Lopez'in evinde kimseye çaktırmadan 6 gün kaldı!

Yurtdışı 24.08.2013 14:23

Dünyaca ünlü şarkıcı Jennifer Lopez’in New York’taki deyim yerindeyse saray yavrusu malikanesine giren hayranı, sessiz sedasız 6 gün boyunca evde kalmış

Daly Mail'in haberine göre emekli bir itfaiyeci olduğu belirtilen 49 yaşındaki John Dubis, Ağustos ayının başında çılgımn dsayılabilecek bir eylem gerçekleştirdi. ABD'li dünyaca ünlü latin şarkıcı Jennifer Lopez'in  New York-Hamptons'da süper lüks malikanesine gizlice girdi. Malikanenin yüzme havuzunun yanındaki küçük bir müştemilata tam 6 gün kimselere farkettirmeden kaldı. Konuyla ilgili açıklamada bulunan Lopez'in menajeri, Dubis'in burada kaldığı sırada malikanede kimsenin bulunmadığını belirtti.

Olayın anlaşılmasının ardından Dubis gözaltına alındı. Gözaltına alınan çılgın Dubis, inanılmaz iddialarda bulundu. Lopez'den bir çocuğu olduğunu ve burada kalmak için Lopez'in kendisine izin verdiğini söyledi. Ancak bu durum da onun gözaltına alınmasını engellemedi. Hırsızlık ve haneye tecavüz suçlamasıyla gözaltına alınan Dubis, 100,000 dolar (Yaklaşık 198 bin lira) kefaletle serbest bırakıldı.

Jennifer Lopez, geçen mart ayında annesini rahatsız ettiği için Dubis hakkında mahkemeye uzaklaştırma karar aldırmıştı.