Yıldız Park Modern / Avrupa Yapı - Bayraktar Grup - Erkay ve Dasis Yapı

Avrupa Yapı - Bayraktar Grup - Erkay ve Dasis Yapı firmasının Yıldız Park Modern projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Yıldızpark Modern Musa Karabulut

Yıldızpark Modern'de yüzde 1 kampanya

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 21.03.2015
Yıldızpark Modern yeni başlattığı kampanya ile alacağı konutun yüzde 1 peşinatını verenleri ev sahibi yapıyor.
Erkay ve Dasis Yapı - Bayraktar Grup ve Avrupa Yapı ortaklığı ile Vialand'ın hemen yanıbaşında hayata geçirilen Yıldızpark Modern'de uygulanmaya başlayan yepyeni bir kampanya, yüzde 1'lik peşinatı verenleri ev sahibi yapıyor.

Bu kampanya ev sahibi yapar

Bu kampanya ile insanları İstanbul'un merkezinde ev sahibi yapmayı planladıklarını kaydeden YıldızPark Modern Satış ve Pazarlama Müdürü Musa Karabulut, baharı yeni evde karşılamayı vaat etti. Avrupa'nın en büyük oyun ve eğlence merkezi Vialand'in hemen yanıbaşında yükselen Yıldızpark Modern'de 1+1'lerin tükendiğini belirten Karabulut, 2+1 ve 3+1'ler için bu kampanyayı düzenlediklerini kaydetti. 

Kampanyanın stoklarla sınırlı olduğunu hatırlatan Karabulut, "YıldızPark Modern'den konut sahibi olmak isteyenler ellenini çabuk tutsun. Toplamda 397 konutun yer aldığı projede sınırlı sayıda konut kaldı. Bu durumda aramıza yeni katılacak komşularımızın çabuk olmalarını tavsiye ediyoruz. Çünkü evin fiyatının yüzde 1'ini ödeyerek ev sahibi olacaklar ve baharı evlerinde karşılayacaklar" dedi.

Daire teslimleri Nisan'da

Daire teslimlerinin Nisan ayının son haftasında başladığını hatırlatan Karabulut, “Konut sahibi olmak isteyenler için iki alternatifli ödeme seçeneği hazırladık. Peşinatı az olanlar yüzde 1 peşinat ödeyerek evlerine taşınabiliyor. Kalan yüzde 24'lük kısım için müşterimizi zorlamayan bir ödeme planı yapılıyor. Kalan yüzde 75'lik kısım için anlaşmalı bankalarda uygun oranlarla kredi kullanılabiliyor” dedi.

Yüzde 5 indirim sizi bekliyor

Yüzde 25'lik peşinatı ödeyenlere jest yaptıklarını hatırlatan Karabulut, “Bu durumda müşterimize yüzde 5 indirim yapıyoruz. Kalan yüzde 75'lik kısım içinde yine anlaşmalı bankalardan 120 ay için 0.85 ve 60 ay için 0.83 oranlar ile kredi kullanılabiliyor” dedi.

Projedeki son dairelerden 120 metrekarelik 2+1'ler 359 bin liradan ve 150 metrekarelik 3+1'ler de 460 bin liradan başlayan rakamlarla sahiplerini bekliyor. Projenin Albaraka Türk Katılım Bankası ile anlaşması bulunuyor.

GOP'un yıldızında hangi imkanlar mevcut?

Bayraktar GrupAvrupa YapıDasis Yapı ve Erkay Grup'un oluşturduğu Gaziosmanpaşa İş Ortaklığı bünyesinde geliştirilen projede her daireye 1 kapalı otopark, 24 saat güvenlik, fitness center, bay ve bayanlara ayrı ayrı sauna ve vitamin bardan oluşan sosyal aktivite merkezi ile 1 açık yüzme havuzu yer alıyor.

Çok merkezi bir lokasyonda

YıldızPark Modern, bulunduğu konum itibari ile TEM'e 4 km., E-5'e 5 km., Eyüp'e 2 km., Taksim, Beşiktaş gibi merkezi noktalara ortalama 8 km. mesafede yer almaktadır.

2 bloktan meydana gelmekte olan Yıldız Park projesinde minimum kira getirisinin 900 lira ile 1050 lira arasında olması bekleniyor. Dairelerin kullanım alanları 68 ile 150 metrekare arasında değişen Yıldız Park Modern projesi 18 ve 20 katlı iki blok olarak kentsel dönüşüm projesi olarak inşa edildi. 397 konuttan meydana gelen ve 7 bin metrekare arsa üzerinde hayat bulan Yıldız Park Modern projesinde Yıldız Park Modern'de hayat Nisan 2015'te başlıyor.

İletişim Bilgileri
Web: http://www.yildizparkmodern.com/
Telefon: 0212 616 55 32/ 34  

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Yıldızpark Modern Yıldızpark Modern kampanrya Gaziosmanpaşa Yıldızpark Modern Musa Karabulut