Yıldızpark Modern Musa Karabulut

Karabulut: Yıldızpark Modern'de şimdi alım zamanı!

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 21.03.2015
Gaziosmanpaşa ve Eyüp’ün kesiştiği İstanbul Caddesi üzerinde yüzde bir peşinatla ev sahibi yapan Yıldızpark Modern nisanda teslim ediliyor.
Erkay ve Dasis Yapı - Bayraktar Grup ve Avrupa Yapı ortaklığı ile Vialand'ın hemen yanıbaşında hayata geçirilen Yıldızpark Modern'de daire teslimleri Nisan ayının son haftasında başlıyor. Toplam 397 konutun yer aldığı projede 1+1 konutların satışları tamamlanırken firma müşterilerini yüzde 1 peşinatla konut sahibi yapan kampanyaya imza attı.

Nisanda evinize taşının

Hem konut sahibi hem de kentsel dönüşümün İstanbul'a sağladığı sosyal sorumlulukta pay sahibi olmak isteyenlere bu imkanı tanıyan Yıldızpark Modern, peşinatı olmayanları unutmadı. Nisanda yeni evlerine taşınmak isteyenlere bunu sağladıklarını söyleyen YıldızPark Modern Satış ve Pazarlama Müdürü Musa Karabulut, “Konut sahibi olmak isteyenler için iki alternatifli ödeme seçeneği hazırladık. Peşinatı az olanlar yüzde 1 peşinat ödeyerek evlerine taşınabiliyor. Kalan yüzde 24'lük kısım için müşterimizi zorlamayan bir ödeme planı yapılıyor. Kalan yüzde 75'lik kısım için anlaşmalı bankalarda uygun oranlarla kredi kullanılabiliyor” dedi.

Yüzde 5 indirim sizi bekliyor

Yüzde 25'lik peşinatı ödeyenlere de bir jest yapmak istediklerini beyan eden Karabulut, “Bu durumda müşterimize yüzde 5 indirim yapıyoruz. Kalan yüzde 75'lik kısım içinde anlaşmalı bankalardan 120 ay için 0.85 ve 60 ay için 0.83 oranlar ile kredi kullanılabiliyor” dedi.

Projedeki son dairelerden 120 metrekarelik 2+1'ler 359 bin liradan ve 150 metrekarelik 3+1'ler de 460 bin liradan başlayan rakamlarla sahiplerini bekliyor. Projenin Albaraka Türk Katılım Bankası ile anlaşması bulunuyor.

GOP'un yıldızında hangi imkanlar mevcut?

Bayraktar Grup, Avrupa Yapı, Dasis Yapı ve Erkay Grup'un oluşturduğu Gaziosmanpaşa İş Ortaklığı bünyesinde geliştirilen projede her daireye 1 kapalı otopark, 24 saat güvenlik, fitness center, bay ve bayanlara ayrı ayrı sauna ve vitamin bardan oluşan sosyal aktivite merkezi ile 1 açık yüzme havuzu yer alıyor.

Çok merkezi bir lokasyonda

YıldızPark Modern, bulunduğu konum itibari ile TEM'e 4 km., E-5'e 5 km., Eyüp'e 2 km., Taksim, Beşiktaş gibi merkezi noktalara ortalama 8 km. mesafede yer almaktadır.

2 bloktan meydana gelmekte olan Yıldız Park projesinde minimum kira getirisinin 900 lira ile 1050 lira arasında olması bekleniyor. Dairelerin kullanım alanları 68 ile 150 metrekare arasında değişen Yıldız Park Modern projesi 18 ve 20 katlı iki blok olarak kentsel dönüşüm projesi olarak inşa edildi. 397 konuttan meydana gelen ve 7 bin metrekare arsa üzerinde hayat bulan Yıldız Park Modern projesinde Yıldız Park Modern'de hayat Nisan 2015'te başlıyor.

İletişim Bilgileri
Web: http://www.yildizparkmodern.com/
Telefon: 0212 616 55 32/ 34  

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Gaziosmanpaşa Eyüp İstanbul Caddesi Yıldızpark Modern kampanya Musa Karabulut