Yıldız Park Modern / Avrupa Yapı - Bayraktar Grup - Erkay ve Dasis Yapı

Avrupa Yapı - Bayraktar Grup - Erkay ve Dasis Yapı firmasının Yıldız Park Modern projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Yıldızpark Modern Musa Karabulut

Yıldızpark Modern’de peşinat sadece yüzde 1!

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 21.03.2015
Gaziosmanpaşa ve Eyüp’ün kesişim noktasında inşa edilen Yıldızpark Modern yüzde 1 peşinatla ev sahibi olmanızı sağlıyor.
Erkay ve Dasis Yapı - Bayraktar Grup ve Avrupa Yapı ortaklığı ile Vialand'ın hemen yanıbaşında hayata geçirilen Yıldızpark Modern'de daire teslimleri Nisan ayının son haftasında başlıyor. Toplam 397 konutun yer aldığı projede 1+1 konutların satışları tamamlanırken firma müşterilerini yüzde 1 peşinatla konut sahibi yapan kampanyaya imza attı.

Konut sahibi olmak isteyenler için iki alternatifli ödeme seçeneği sunulurken yüzde 1 peşinat veya yüzde 25 ön peşinatlı ödeme seçenekleri ile daire sahibi olunabiliyor. Yüzde 25'ini peşin verenlere ise yüzde 5 indirim yapılıyor. Kalan yüzde 75'lik kısım için anlaşmalı bankalardan 120 ay için 0.85 ve 60 ay için 0.83 oranlar ile kredi kullanılabiliyor. Projedeki son dairelerden 120 metrekarelik 2+1'ler 359 bin liradan ve 150 metrekarelik 3+1'ler de 460 bin liradan başlayan rakamlarla sahiplerini bekliyor. Projenin Albaraka Türk Katılım Bankası ile anlaşması bulunuyor.

GOP'un yıldızında hangi imkanlar mevcut?

Bayraktar Grup, Avrupa Yapı, Dasis Yapı ve Erkay Grup'un oluşturduğu Gaziosmanpaşa İş Ortaklığı bünyesinde geliştirilen projede her daireye 1 kapalı otopark, 24 saat güvenlik, fitness center, bay ve bayanlara ayrı ayrı sauna ve vitamin bardan oluşan sosyal aktivite merkezi ile 1 açık yüzme havuzu yer alıyor.

Çok merkezi bir lokasyonda

YıldızPark Modern, bulunduğu konum itibari ile TEM'e 4 km., E-5'e 5 km., Eyüp'e 2 km., Taksim, Beşiktaş gibi merkezi noktalara ortalama 8 km. mesafede yer almaktadır.

2 bloktan meydana gelmekte olan Yıldız Park projesinde minimum kira getirisinin 900 lira ile 1050 lira arasında olması bekleniyor. Dairelerin kullanım alanları 68 ile 150 metrekare arasında değişen Yıldız Park Modern projesi 18 ve 20 katlı iki blok olarak kentsel dönüşüm projesi olarak inşa edildi. 397 konuttan meydana gelen ve 7 bin metrekare arsa üzerinde hayat bulan Yıldız Park Modern projesinde Yıldız Park Modern'de hayat Nisan 2015'te başlıyor.

Vialand'a komşu 

Avrupa'nın en büyük eğlence ve alışveriş merkezi Vialand'a komşu olan YıldızPark Modern yıldızı parlamaya başlayan bir bölgede inşa edildi. Uzun vadede prim yapacak olan proje Vialand'a ve bağlantı yollarına yakın olmasının avantajını yaşıyor.

İletişim Bilgileri
Web: http://www.yildizparkmodern.com/
Telefon: 0212 616 55 32/ 34  

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Gaziosmanpaşa Eyüp Yıldızpark Modern Yıldızpark Modern Kampanya Musa Karabulut