Sea Pearl Ataköy / Kuzu Grup

Kuzu Grup firmasının Sea Pearl Ataköy projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Özen Kuzu

Özen Kuzu: Halkımızı yürekten tebrik ediyorum!

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 18.07.2016
Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özen Kuzu, 15 Temmuz Cuma gecesi yaşanan darbe girişimi hakkında açıklamalarda bulundu.

İşte Özen Kuzu'nun açıklamaları;

Türk demokrasisi 15  Temmuz Cuma gecesi çok büyük bir darbe tehlikesi ile karşılaştı. Bu hain kalkışma siyasi liderlerimizin ve halkımızın sağlam duruşu ve demokrasiye inancıyla sonuçsuz bırakıldı. Türk halkının, karşı karşıya kaldığımız bu darbe girişimine tek yürek olarak cevap vermesi, meydanlara çıkarak demokrasisine sahip çıkması bir Türk vatandaşı olarak beni gururlandırmıştır. Biz halk olarak bu çetelere karşı birlikte oldukça bu ülkeye kimsenin zarar veremeyeceğini belirtmek isterim. Gün artık dayanışma günüdür. Ülkemizin yaşadığı bu sıradışı günleri birlik ve beraberlik ruhuyla atlatma, ülkemize sahip çıkma günüdür. Ülkemizin demokrasisine, sosyal barışımıza, ülkemizin dünyadaki imajına darbe vurmak isteyen bu kalkışmayı kınıyorum. Ülkemizin birliğinin, demokrasimizin korunması için canını hiçe sayarak meydanlara inan halkımızı yürekten tebrik ederken, bu uğurda hayatını kaybederek şehit olan vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet diliyorum.

Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a ve Başbakanımız Sayın Binali Yıldırım'a yaşadığımız süreçteki dik duruşundan dolayı şükranlarımızı sunuyorum. Türkiye Büyük Millet Meclisimize ve siyasi partilerimizin liderlerine, demokrasiden yana tavır alan medya organlarımıza, tüm siyasi partilerimize, sivil toplum kuruluşlarımıza ve iş dünyasının temsilcilerine gösterdiği kararlı duruştan dolayı sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Türk demokrasisi bu çeteci örgütün kalkışmasını etkisiz kılarak geleceğe olan umudumuzu daha da güvenli hale getirmiştir. Bizler iş dünyasının temsilcileri, her türlü antidemokratik süreçte devletimizin yanında olmaktan gurur duymakla birlikte her türlü fedakarlığı da halkımız gibi yapmaya hazırız...

Kuzu Grup Özen Kuzu