Kuzu Effect AVM, 2. yaşını kutladı

Kuzu Effect AVM, 2. yaşını kutladı

2019 yılında görkemli bir açılış ile kapılarını ziyaretçilerine açan Kuzu Effect AVM, 2. Yaşını özel bir davet ile kutladı.

Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özge Kuzu yaptığı konuşmada “Bundan 2 yıl önce yine açılış konuşmasını yaparken yaşadığım heyecan bugün de aynı şekilde devam ediyor. Kuzu Effect AVM’nin kapılarını açtığımız gün yaptığımız konuşmada Ankara’nın en iddialı karma projesine imza atacağımızı ve Başkentin sosyal hayatına yeni bir soluk getireceğimizden bahsetmiştim.  Bugün ise geçirdiğimiz onca kötü güne rağmen bu konuda ciddi yol aldığımızı görmekteyim. Kuzu Effect AVM, Ankara’da sosyal yaşamın önemli bir merkezi haline geldi” ifadelerini kullandı.

“Geçtiğimiz süre zarfında çok sayıda etkinlik düzenledik, ünlü ismi ağırladık, sosyal sorumluluk projelerine imza attık ve ailemize pek çok marka katıldı. Önümüzdeki dönemde daha çok etkinliğe imza atarak, daha fazla markayı bünyemize dahil ederek daha enerjik ve daha hareketli bir AVM oluşturmak için ekip olarak tüm gücümüzle çalışmaktayız” açıklamasında bulunan Özge Kuzu, AVM olarak, kapılarını açtıkları günden beri ziyaretçilerine kaliteli bir deneyim sunmak için büyük bir özen gösterdiklerini belirtti.

Elde ettikleri başarıda önemli katkıları olan AVM ekibine teşekkürlerini ileten Kuzu Grup Yönetim Kurulu Üyesi Özge Kuzu “Ziyaretçilerinin her defasında daha kaliteli, daha nitelikli ve daha eğlenceli vakit geçirmesi için Kuzu Effect AVM’yi siz kıymetli ziyaretçilerine hazırlayan bir ekip var arkada. Temizliğinden güvenliğine, tekniğinden AVM yönetimine kadar tüm ekibe öncelikle yol arkadaşlıkları için teşekkür etmek istiyorum” dedi. “Her zaman yanımda olan dostlarıma ayrıca teşekkür ederken, desteğini hiçbir zaman benden esirgemeyen canım aileme kalpten teşekkürlerimi sunuyorum” diyerek, ailesine ve dostlarına özel olarak teşekkür eden Özge Kuzu “Bu geceyi çeşitli sebeplerle birbirimizden uzak geçirmek zorunda kaldığımız dönemi telafi etmek, birlikte eğlenmek için düzenlemek istedim. Heyecanımızı paylaştığınız için çok teşekkürler. Sizler için çok keyifli bir akşam hazırladık” ifadeleriyle sözlerini sonlandırdı ve misafirlerine iyi eğlenceler diledi.

Mest Band Quarted’ın sahne aldığı gecenin devamında, ünlü DJ Suat Ateşdağlı davetliler ile bir araya geldi. Renkli görüntülere sahne olan davet, keyifli bir şekilde son buldu.

Yorum Yaz

Benzer Haberler

Özen Kuzu: Ülkemizin büyümesine katkı sunmaya devam edeceğiz!
  • 19.12.2022 10:28

Özen Kuzu: Ülkemizin büyümesine katkı sunmaya devam edeceğiz!

Konut kavramına yenilik getiren, farklı mimari tasarımları ile çevre dostu ve ya ...

Kuzu Effect AVM'de çocuklara özel dev top havuzu!
  • 07.04.2022 17:23

Kuzu Effect AVM'de çocuklara özel dev top havuzu!

Yaptığı aktivitelerle miniklerin yüzünü güldüren Kuzu Effect AVM, renkli topları ...

Kuzu Effect AVM'de sömestir eğlencesi!
  • 26.01.2022 17:11

Kuzu Effect AVM'de sömestir eğlencesi!

Kuzu Effect AVM, sömestir etkinliklerleri ile miniklerin yüzünü güldürüyor. Birb ...

Evidea kapılarını Kuzu Effect AVM'de açtı!
  • 11.01.2022 09:52

Evidea kapılarını Kuzu Effect AVM'de açtı!

Başkentin gözde alışveriş merkezlerinden Kuzu Effect AVM, yeni yılda da en seçki ...

Evidea, Kuzu Effect AVM'de açılıyor!
  • 01.01.2022 11:01

Evidea, Kuzu Effect AVM'de açılıyor!

Ev yaşam sektörünün lider markalarından Evidea, 2022 yılının ilk mağazasını Anka ...

Kuzu Effect AVM, 2. yaşını kutladı
  • 14.12.2021 17:06

Kuzu Effect AVM, 2. yaşını kutladı

2019 yılında görkemli bir açılış ile kapılarını ziyaretçilerine açan Kuzu Effect ...