Barcelona nef

Nef, Barcelona’ya sponsor oldu!

Sektörden Haberler 21.04.2017 08:41

Gayrimenkul sektörünün öncü markalarından Nef, başarılarla dolu bir tarihe sahip olan spor kulübü Barcelona'ya sponsor oldu.

Geçen yıl Galatasaray'ın ana sponsoru olan Nef, Avrupa'ya sadece gayrimenkul projeleri ile değil sponsorluklarla da girmek için önemli bir adım attı. Nef, 50 milyonu aşkın taraftarı bulunan Barcelona'ya sponsor oldu.  

Son 3 yıldır satış adedi ve cirosu ile sektör lideri olan Nef, gayrimenkul sektöründeki başarı hikayesini global arenaya taşımak için kollarını sıvadı. Geçtiğimiz yıl Galatasaray'ın ana sponsoru olan Nef, şimdi de Avrupa'nın en önde gelen kulüplerinden Barcelona'ya sponsor oldu. Sosyal sorumluluk alanında oldukça aktif olan Nef Vakfı ve Barcelona Vakfı, ortak sosyal sorumluluk projelerine de imza atacaklar.

50 milyonu aşkın taraftarı ile Avrupa'nın en fazla taraftarına sahip spor kulübü Barcelona ile sponsorluk anlaşmasını 18 Nisan'da Barcelona'da sonuçlandıran Nef, bu sponsorluk ile global bir marka olma yolunda önemli bir adım atarken aynı zamanda da Türkiye'nin hikayesini dünyaya anlatmayı hedefliyor. 

Nef ve Barcelona sponsorluk detaylarını mayıs ayı içerisinde yapacakları bir basın buluşması ve imza töreniyle açıklayacaklar.