Makyol Yaşam Beylikdüzü / Makyol İnşaat

Makyol İnşaat firmasının Makyol Yaşam Beylikdüzü projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Makyol Yaşam Beylikdüzü, ferda deveci

Makyol Yaşam Beylikdüzü’nün yarısı satıldı

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 16.05.2015
Seçkin bir hayatın kapısını aralayan Makyol Yaşam Beylikdüzü’nde inşaatın yüzde 35’i tamamlanırken projedeki satışlar yüzde 50’ye ulaştı.
Makyol kalitesi ve güvencesi ile gerçekleştirilen Makyol Yaşam Beylikdüzü, butik tarzı ve elit yapısı ile beyaz yakalı diye hitap edilen kesimin yanısıra B+, A ve A Plus müşterilere hitap ediyor. Konfor ve huzur arayışına bütüncül bir yaklaşım sergileyen proje, sosyal alanları, sportif mekanları, meydanı, çarşısı, geniş peyzaj alanları, bisiklet parkurları, süs havuzları, şelaler, yarı olimpik açık havuz, geniş sosyal olanaklar (fitness, sauna, hamam vb.), kafeterya ve ulaşım akslarına yakınlığı ile dikkat çekiyor. 

Projenin özel olmasına birçok unsurun katkıda bulunduğunu söyleyen Makyol Yaşam Beylikdüzü Satış ve Pazarlama Müdürü Ferda Deveci, yaşam alanlarının titizlikle kurgulandığını söyledi. Cephelerde kullanılan kompozitten mimari konseptine kadar her konu ile yakından ilgilenildiğini söyleyen Deveci, “Projenin örnek dairesi Haziranın ilk haftasında görücüye çıkacak. Burada da ne kadar düzgün ve kaliteli malzeme kullandığımız hemen kendini gösterecek” diye konuştu.

Kaliteli konutlar ulaşılabilir fiyatlarda

Kalitelerinin ulaşılabilir olduğunu da ifade eden Deveci, “Ödemede kolaylık sağlıyoruz. Peşinatı olmayanları Haziran'ın ilk haftasına kadar yüzde 5 peşinat ile ev sahibi yapıyoruz. Yüzde 40 peşinat verenler için kendi bünyemizde tamamen faizsiz 17 aya kadar vadelendirme yapılabiliyor. Ayrıca banka kredisi ve peşin alımlarda yüzde 10'a varan indirimler var” dedi.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

 

Makyol Yaşam Beylikdüzü Ferda Deveci