İstanbloom / Esin Yapı

Esin Yapı firmasının İstanbloom projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
İstanbloom zincirlikuyu

İstanbloom örnek daireleri yeniden tasarlandı

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 27.01.2015
Esin Yapı projesi olan İstanbloom'da özel olarak tasarlanan örnek daire ziyaretçilere açıldı.
Yeni nesil yaşam modeli olarak tanımlanan İstanbloom, Zincirlikuyu'da inşa edildi. Büyükdere Caddesi ve Gayrettepe Metro İstasyonuna 400 metre mesafede yer alan projede, konutlar hemen teslim ediliyor. 

Alışılmışın dışında bir yaşam

İstanbloom'da 2,5+1 loft ve 1+1 tiplerindeki daireler için yeni örnek daireler tasarlandı. Tamamen güneş alan ve 7 metrekare kadar ulaşan tavan yükseklikleri ile alışılmışın dışında bir yaşam vaat eden İstanbloom, 46 katlı tek bloktan meydana geliyor. 

istanbloom kış bahçeleri

Her katta kış bahçelerinin bulunduğu projede böylelikle hava sirkülasyonu sürekliliği koruyor. Yeni örnek daireler projenin satış ve pazarlama danışmanlığını da sürdüren Anova Danışmanlık tarafından dekore edildi. 

Ofislerin de bulunduğu İstanbloom, hayatın tam merkezinde tüm gereksinimleri eksiksiz karşılayacak şekilde hayata geçirildi. 

örnek daireler

Arsa alanı 14 bin 760 metrekare olan İstanbloom'da 165 daire yer alıyor. Proje içerisinde; açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness center, çocuk oyun alanları, sauna, spa, Türk hamamı gibi pek çok olanak mevcut.

İstanbloom İletişim Bilgileri;

Web: http://www.istanbloom.com/
Telefon: 0 212 274 72 7

İstanbloom esin yapı zincirlikuyu konut projeleri