Ferko Signature / Ferko İnşaat

Ferko İnşaat firmasının Ferko Signature projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Ferko İnşaat Signature

İnşaat firmaları sosyal sorumluluk projelerine destek olmalı

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 11.03.2015
İnşaat dünyasına hayatın farklı bakış açılarını getiren hanımlar, sosyal sorumluluk projeleri ile toplumun yarasına merhem oluyorlar.
İnşaat sektörünün güç gerektiren alanlarında söz sahibi olan erkeklerin nispeten arkada kaldığı alanları dolduran hanımlar, sosyal sorumluluk projelerine ağırlık veriyor. Bunlardan birisi olan Ferko İnşaat'ın Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Zeynep Fıratoğlu, firması adına LÖSEV'in Bir Tuğla da Sen Koy Kampanyası'nda bir odayı tefriş ettiklerini kaydetti.

LÖSEV'in kampanyasına katıldıklarını söyleyen Fıratoğlu, “Onkoloji Bölümü'nde Ferko Odası yaptık. Bunu duyurmak istemiyoruz ama aynı sektörde de duyulsun ve diğer yardımlara da yol açsın istiyoruz. Çünkü bu tür yardımların büyümesi gerekiyor” dedi.

Sosyal sorumluluk projelerine yapılan maddi katkıların firmaların harcamalarında önemli bir paya sahip olmayacağını söyleyen Fıratoğlu, “Bunlar önemli rakamlar değil ama binlerce insanın hayatına dokunan projeler. Bu konuda açık var, nasıl bilinç kazandırılır bilmiyorum ama bu yapılmalı. Biz Lösev'in kampanyasına ek olarak okulun kütüphanesini kitaplandıracağız. Orada okuyan binlerce çocuğun hayatına dokunacağız. Düşündükçe bunun ne kadar güzel bir duygu olduğunu bir daha anlıyorum” diye konuşuyor.

İletişim Bilgileri
Telefon : 0212 268 11 44
Web : http://ferkosignature.com/

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

 

Ferko İnşaat Signature Ferko İnşaat Ferko Signature. Zeynep Fıratoğlu Lösev