Ferko Signature / Ferko İnşaat

Ferko İnşaat firmasının Ferko Signature projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Zeynep Fıratoğlu

Hanımlardan inşaat dünyasına nezaket katkısı

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 11.03.2015
İnşaat dünyasında sessiz sedasız bir değişim yaşanırken işini seven ve kendine güvenen hanımlara da yol açılıyor.
Ferko İnşaat'ın Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Zeynep Fıratoğlu bunlardan birisi. Ciddi operasyonlar yöneten Fıratoğlu kendi emeği ile bir yerlere gelen ve parmakla gösterilen başarılı bir isim.

Dışarıdan gören herkesin erkek egemen dediği ve kaçtığı emlak, konut, gayrimenkul ve inşaat dünyasında hanımların topuk tıkırtıları daha yakından duyuluyor. Her basamağa kendi emeği ile tırmanan hanımlar, yöneticilerinden gördükleri desteği boşa çıkarmıyor. 

Aslen Ankaralı olan Fıratoğlu, 12 yıldan bu yana İstanbul'da reklamveren tarafında görev yapıyor. Daha önce finans, turizm, akaryakıt ve halkla ilişkiler gibi farklı alanlarda çalışan Fıratoğlu inşaat dünyasını Vadistanbul ile tanıdıktan sonra çok sevmiş. Görevini şimdilerde Ferko İnşaat'ta başarı ile yürütüyor.

Kadın doğası kendini her yerde hissettirir

Hanımların inşaat sektöründe olması gerektiğini hararetle savunan Fıratoğlu, kadının doğası gereği her yerde kendini hissettirdiğini söylüyor. Bunun artısının olduğu gibi eksisinin de olduğunu söyleyen Fıratoğlu, “Hanımlar bulundukları ortama nezaket, stil, duruş, duygu ve yumuşaklık katar. Erkeklerin köşeli, sade, ekonomi kokan dünyalarına hayatın renklerini taşırlar” diye konuşuyor.

Marka iletişiminde hanım bakışı artı değerdir

Bir hanımın projeye bakışının marka iletişimine çok şey katacağına inanan Fıratoğlu, “Kadın, her yerde kadındır. Gözü, renklerin seçiminden patronun kıyafetine kadar her şeyi değiştirir. Kataloglarda kullanılan söylemden sloganlara kadar hanımların dili kendini hemen belli eder. Tabi bakış ve eğitim çok önemli. Kendini geliştiren, bakımlı olan, spor yapan hanımların farkı hemen öne çıkar. Birde özgüven konusu var ki, gelişmeye çok çok ihtiyaç duyuyoruz” diye konuşuyor.

İletişim Bilgileri
Telefon : 0212 268 11 44
Web : http://ferkosignature.com/

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Ferko İnşaat Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü Zeynep Fıratoğlu Ferko Zeynep Fıratoğlu topuk tıkırtıları topuk tıkırtıları Hüseyin Belibağlı