Flex Life Studio

Flex Life Studio'dan ev alana Avrupa seyahati!

Sektörden Haberler 17.04.2017 09:09

BYY İnşaat, İzmir'in Çiğli ilçesinde öğlencilere özel hayata geçirdiği Flex Life Studio projesindeki 1+0 dairelerde bahar kampanyası düzenledi.

180 bin TL'den başlayan dairelerden satın alanlar, kampanya kapsamında Avrupa seyahati, mobilya çeki veya fiili beyaz eşya paketinden birini seçebilecek. Kampanyanın büyük ilgi gördüğünü belirten BYY inşaat Yönetim Kurulu Üyesi Ali Yavuz, projede öğrencilerin tüm konforunu düşündüklerini kaydetti.

ÖĞRENCİLERİN KONFORU İÇİN 

Bölgede bulunan iki üniversite olduğunu belirten Yavuz. "Projemizde ders çalışma alanı, market, kafe, havuz, spor alanları, oyun salonları, kapalı otopark, fitness, yüzme havuzu, oyun salonu, cep sineması, sauna, bilardo, masa tenisi. tek pota basket sahası, genel kullanım alanları bulunuyor. Flex Life Studio'da oturanlar yalnızca bir evin değil yaşam biçiminin de sahibi olacak. Evlerinde adeta otel konforunda yaşayacak" bilgi sini verdi. 

AYNI GÜN TAPU İMKANI 

Konut alım-satımda güven duygusunun belirleyici olduğunu ve yıllar İçinde edindikleri birikimi müşterilerine güven olarak yansıttıklarını dile getiren Ali Yavuz, “Flex Life Studio'yu seçen müşterilerimize aynı gün tapularını sunmanın mutluluğunu yasıyoruz. 40 milyon liralık yatırımla 3 bin 500 metrekarelik arazi üzerine kurulan ve 157 konuttan oluşan Flex Life Studio'nun yüzde 60'ını tamamladık. Buna paralel olarak konutların da yüzde 60'ım da sattık" dedi.