Evdekifirsat
Haberler / Sektörden Haberler / Evdekifirsat.com'dan Anneler Günü’nde çifte mutluluk!

Evdekifirsat.com'dan Anneler Günü’nde çifte mutluluk!

Sektörden Haberler 06.05.2015 15:42

Evdekifirsat.com Anneler Günü’nde 5000 TL değerinde Boyner Hediye Çeki kazandırıyor.

Kuşkusuz ki tüm anneler çok değerli ve her şeyin en güzelini hak ediyorlar. Bu Anneler Günü'nde onlara en güzel hediyeyi verebilir, üstelik 5000 TL değerindeki Boyner Hediye Çeki fırsatı ile onlara çifte mutluluk tattırabilirsiniz. Bir yandan beklediğiniz ev fırsatını yakaladığınız, hemen teslim peşinat vermeden İstanbul'da farklı semtlerdeki markalı konut projelerinden istediğiniz fırsatı seçebilir, diğer yanda annenize yaşattığınız mutluluğun keyfini çıkarabilirsiniz. 

Her zaman bizi düşünen annelerimizin bir bildiği var diyen, en önemli varlığımız olan annelerimizin sözünü dinleyenler için kaçırılmayacak fırsat evdekifirsat.com'dan. Halkalı, Bahçeşehir, Yeni Bosna, Maslak ve Kağıthane'de bulunan markalı konut projelerindeki ev ve ofis fırsatlarını kolay ödenebilir ödeme planlarıyla buluşturan evdekifirsat.com, Anneler Günü'ne özel olarak düzenlediği kampanya ile annelere çifte mutluluk yaşatıyor. 

Gayrimenkul yatırımındaki fırsatları markalı konut projelerinde arayanlar için bir ilk olan evdekifirsat.com platformu üzerinden Halkalı, Bahçeşehir, Kağıthane, Maslak ve Yenibosna projelerinden ev / ofis alan ve kampanya formunu dolduran herkes koşulsuz, şartsız Boyner'de kullanabilecekleri 5.000 TL değerinde hediye çeki sahibi olma fırsatı ile annelerinin mutluluğuna mutluluk katıyor. İstanbul'da farklı semtlerdeki projelerden alternatifler sunan evdekifirsat.com ev seçeneklerinde 1.850 TL, ofisler seçeneklerindeyse 4.600 TL'den başlayan aylık taksitler ve şirket bünyesinde yılda bir kere gerçekleşecek sabit ara ödemelerden oluşuyor. Üstelik peşinatsız, hemen teslim ediliyor. 

Annenizin Sözlerini Milyonlarla Paylaşın

Annenize sonunda sizin de dikili bir ağacınız, başınızı sokacak bir evinizin olacağı ya da paranızı çar çur etmek yerine kendi ofisinizin sahibi olacağınızın yaşatacağı mutluluk yanında Boyner mağazalarında kullanacakları 5.000 TL değerinde hediye çekini armağan edebileceksiniz. Kampanya süresince annenizin en çok kullandığı, onun söylemekten sıkılmadığı, sizin duymaktan bıkmadığınız cümlelerini #annesözüdinle hashtag'iyle kendi twitter facebook ve instagram hesaplarınızda paylaşın. Annenizin sözlerini milyonlara ulaştırın. 

Anne Sözü Dinleyenler 5.000 TL Değerinde Hediye Çeki Kazanıyor

Siz de annenize çifte mutluluk vermek için 15 Mayıs'a kadar annenizin sözünü dinleyini fırsatı kaçırmayın.