Elexia Topkapı / Yeşil GYO

Yeşil GYO firmasının Elexia Topkapı projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Engin Yeşil

'Ev almak isteyenler krizi fırsata çevirsin'

Sektörden Haberler Zeynep Karabağ 07.09.2016
Yeşil GYO Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yeşil, konut almayı planlayanlara, hiç vakit kaybetmeden krizi fırsata dönüştürmelerini tavsiye ediyor.
Konut sektörünün önde gelen firmalarından Yeşil GYO, 100 ay sıfır faiz, %5'ten başlayan peşinat ve 1.500 TL'den başlayan taksit seçenekleri ile konut piyasasını hareketlendirmeye çalışıyor.  

Yeşil GYO Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yeşil, kriz ortamı nedeniyle insanların endişe içinde olmaları ve gayrımenkul yatırımlarını ertelemek istemelerinin anlaşılır olduğunu belirterek buna karşın birçok firmanın yeni fırsatlar ve kampanyalar sunduğunu söyledi. Yeşil, kendilerinin de 6 farklı proje Elexia Levent, Elexia Topkapı, Elexia Tuzla, Innovia 4, Innovia Arifiye ve Innovia Terrace İzmit için 174.000 tl'den başlayan fiyatlar, 100 ay sıfır faiz ve 1.500 tl'den başlayan taksit seçenekleri olduğunu hatırlattı.

Yeşil konut almak isteyenlere "Fırsat ve kampanyalar, alıcılar için büyük bir imkan teşkil ediyor. Benim önerim, konut almayı planlayanların şimdi alım yapmaları; hiç vakit kaybetmesinler ve krizi fırsata dönüştürsünler" tavsiyesinde bulundu. 

Yüzde 98 doluluk oranı

Tasarımın yanısıra işlevselliği ve konforu uygun fiyatlarla birleştiren Yeşil GYO yeni bir kampanya ile ev almak isteyenlere sesleniyor. Yeşil GYO, 14 bin konutluk dev Innovia Beylikdüzü projesi ile 2009 yılından bu yana 8.100 daireyi sahiplerine teslim ederek Türkiye ve Avrupa'nın en büyük markalı konut projesine imza attı. Teslim edilen projeler yüzde 98 doluluk oranı ile yatırım amaçlı kullanım anlamındaki başarısını sürdürmeye devam ediyor.

Engin Yeşil yeşil gyo