Ahenk İstanbul / Emin Evim

Emin Evim firmasının Ahenk İstanbul projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Eminevim Mustafa Şahin

'Daha fazla aileyi ev sahibi yapmaya devam edeceğiz'

Sektörden Haberler Emine Pile 06.11.2015
Eminevim Avrupa Yakası Bölge Müdürü Mustafa Şahin, 25 yıllık geçmişe sahip bulunan Eminevim’in projeleri hakkında bilgiler verdi.
Fuarın en kalabalık standlarından biri olan Eminevim, ev almak isteyenlerin ihtiyacını gideriyor. Bugüne kadar 78 binin üzerinde aileyi mutlu sona ulaştırdıklarını belirten Mustafa Şahin, yeni projeler ürettiklerini belirtti. Avrupa Yakası'nda özellikle yeni  arayışlarının devam ettiğini söyleyen Şahin, Eminevim'in el birliği sisteminde güzel kampanyalarının devam ettiğini ifade etti. 

Ahenk ve Nefes projeleri hakkında da açıklamalar yapan Mustafa Şahin, projelerin gayet güzel ve hızlı ilerlediğinin bilgisini verdi. Beylikdüzü'nde hayata geçirdikleri Ahenk projesinde yaşamın başladığını ve bu ay itibari ile teslimatları tamamlayacaklarını anlattı. Havalimanına çok yakın mesafede bulunan 560 projesinin de hızla ilerlediğini söyleyerek otel inşaatının da yakın zamanda tamamlanacağını ifade etti. Nefes projesinin satışını bitirdiklerini aktaran Mustafa Şahin, yakın zamanda yeni projelerle devam edeceklerini söyledi. 

Ayrıca standa elektrikli otomobil ve klasik otomobil ile de büyük ilgi gören Eminevim, katılımcılardan olumlu dönüşler aldı. Elektrikli araç sektörüne de adım attıklarını ve çalışmalar yaptıklarını belirtti.

Eminevim