Cebeci Residence / Cebeci Group

Cebeci Group firmasının Cebeci Residence projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Yusuf Cebeci

Cebeci Group konut ve lojistikte söz sahibi oluyor

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 21.03.2015
Konut projeleri ve lojistik depolar alanında İstanbul’da önemli bir yere sahip olan Cebeci Group 12 yıl sonra halka açılacak.
İnşaat ve lojistik depocuk işleri hakkında bilgi veren ilk akla gelen firma olduklarını hatırlatan Cebeci Group Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Cebeci şöyle konuştu:

Pendik'te ilk akla gelen firmayız

Pendik'te markalı konut dendiğinde ilk akla gelen Cebeci Residence iki blokta 126 konuttan oluşuyor. Projenin 85 milyon lira yatırım değeri ve 150 milyon lira ciro beklentisi var. 8 bin 500 metrekare arsa üzerine 35 bin metrekare inşaat yapılması planlanan projenin inşaatın seviyesi yüzde 20 civarında. Çok kısa bir süre önce satışa çıkarılmasına rağmen yüzde 5'ten fazlası yeni sahiplerini buldu. Projede yaşamın başlama tarihi ise Ocak 2017 olarak planlanıyor.

Yeniden kendimizi eleştirdik

Projenin geliştirilmesi aşamasında detaylara çok dikkat ettik. Size bir anımı aktarayım:
Pendik Cebeci Rezidans'ın projesini geliştirirken planlamalar tamamlandıktan sonra tüm ekibi toplayarak projenin eleştirilmesini istedim. Bu konuda akla gelmeyecek detaylar arkadaşlar tarafından ortaya atıldı. Bunların hepsi toplanarak sıfırlandı. Örneğin mangal kokusunun uzaklaştırılması için çatıya kadar özel havalandırma sistemi döşendi. Asansördeki bir detay için ekstradan 400 bin liralık yatırım yapıldı.

Kartal'a tek kule dikeceğiz

Cebeci Group Kartal'da 13 bin metrekarelik arsada kentsel dönüşüm projesi geliştirecek. İnşaat alanı 80 bin metrekare olan proje, karma nitelikte olacak. Rezidans, ofis, ticari alanlar ve bir otelin olacağı kule 47 kat yükselecek. 30 milyon dolar arsa değeri olan projeye 20 milyon doları harcama olmak üzere toplamda 50 milyon dolarlık yatırım yapılacak. Pendik Cebeci Rezidans'ın kaba inşaatı bittikten sonra Kartal projesine 2016'nın ilk aylarında başlanacak. 

Geniş kullanım alanlı villalar geliyor

Kurtköy'de ruhsat aşamasında olan arsanın avan projeleri kabul edildi. Tanıtım filmleri hazırlandı. 20 bin metrekarelik arsaya 30 bin metrekare inşaat yapılabilecek. 20 milyon dolarlık arsaya 50 milyon dolarlık yatırım yapılacak. 65-70 milyon dolarlık bir ciro beklentisi var.

Kendi adlarına da depo yapıyorlar

Cebeci Group bunlara ilaveten birde kendi adına 50 ve 100 bin metrekarelik lojistik depolar geliştiriyor. Ayrıca ortaklarla beraber Kocaeli'nde de 739 dönümlük arazi üzerine 500 milyon dolarlık lojistik köy yapılıyor.

İletişim Bilgileri
http://www.cebecigy.com.tr/
90 216 491 13 92

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Cebeci Group Cebeci Group lojistik depolar Yusuf Cebeci Pendik Cebeci Rezidans