Cebeci Rezidans

Cebeci Group markalı konut olma yolunda ilerliyor

Konut Projeleri Hüseyin Belibağlı 21.03.2015
Erzurum’da inşaat dünyasına atılan Cebeci Group, bu gün İstanbul’da milyonlarca dolarlık konut ve gayrimenkul projelerine imza atıyor.
İşlerini İstanbul'a transfer ettikten sonra konut, gayrimenkul geliştirme ve lojistik depoculuk alanlarına yoğunlaşan Cebeci Group, marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Gelişmeye kafa yoran ve danışmanlık hizmetleri alan Cebeci Group, bu yorgunluğun meyvelerini önümüzdeki yıllarda toplayacak. Yaptıkları çalışmaların ve kuracakları ekiplerin detaylarını aktaran Cebeci Group Yönetim Kurulu Başkanı Yusuf Cebeci, “Kontrat ve kontrol mantığı üzerine hukuk, mali müşavirlik, mimarlık, mühendislik, saha mühendisleri, pazarlama… gibi ekipler oluşturulacak. Alt yükleniciler Türkiye'nin en iyilerinden seçilecek. Hazırlıklar yaparak büyük ihalelere katılacağız. Marka olacağız. Yıllık iş hedeflerimiz var. Hızlı değil sağlıklı işler yapacağız. Üst gelir grubuna hitap edeceğiz. Kısacası Mercedes kıvamında konut yapacağız. Çünkü insanlarımız bunu istiyor. Bizde cevap vereceğiz” diye konuştu. 

Pendik Cebeci Residence ile ödül aldı

İlk markalı konut projeleri olan Pendik Cebeci Residence ile Sign Of The City Awards'ta çok katlı ve karma proje kategorisinde ödül aldıklarını söyleyen Cebeci, “199 proje arasında 5 finalist arasında yer aldık. Bize nasıl başardığımız sorulduğunda 30 yıl gayrimenkulün mutfağında çalıştıktan sonra kendi projemizi vitrine çıkardığımızı söyledik” şeklinde konuştu.

İletişim Bilgileri
http://www.cebecigy.com.tr/
90 216 491 13 92

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com

Cebeci Group Yusuf Cebeci