Bulvar Rezidans / Özkar İnşaat - Özülke

Özkar İnşaat - Özülke firmasının Bulvar Rezidans projesi hakkında bilgi almak ve size özel fırsatları kaçırmamak için bilgi talep edin!

Kişisel Veri Koruma sözleşmesini kabul ediyorum.
Bulvar Rezidans

Bulvar İstanbul Rezidans ile şehrin lüksü ayağınıza geliyor!

Sektörden Haberler Hüseyin Belibağlı 11.02.2015
Başakşehir’in çok katlı son residence projesi Bulvar Rezidans, 14 Şubat’ta ön satışa çıkıyor!
Başakşehir'i ulaşılabilir rezidans ile tanıştırmak isteyen Bulvar İstanbul, 165 daireli ve 37 katlı rezidans bloğunu 14 Şubat 2015 Cumartesi günü satışa çıkarıyor.

İlk günde bitmesi bekleniyor

Başakşehir'in lüks konut projesi Bulvar İstanbul'un yeni etabı Bulvar Rezidans cazip fiyatları ve ödeme planıyla 14 Şubat Cumartesi günü saat 08.00'de ön satışa çıkıyor. Bulvar İstanbul'dan konut alanların öncelikli olacağı satışa 1000 civarında talep geldi. Düzenlenen kampanya için yaklaşık 40-50 konutun tutulacağı projedeki rezidans dairelerin ilk günde bitmesi bekleniyor.

Başakşehir bölgesinin ilk rezidans projesi Bulvar Rezidans'tan ev sahibi olmak isteyenler sadece hafta sonuna özel gerçekleştirilecek ön satışta özel fiyat avantajları ve banka kredisi ödemelerinde bir yıl öteleme fırsatlarından yararlanabilecek. Emlak Konut GYO'nun bu zamana kadar en uygun ödeme imkanı olarak değerlendirilen ödeme planı ile Başakşehir'de ulaşılabilir ve şehir için lüksünün getirilmesi hedefleniyor. 

En iyi ödeme planı

Projeye yoğun bir talep olduğun söyleyen Bulvar İstanbul İcra Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan, “Özel kesime ön talep ile satış yapılacak, kalanı reklam kampanyasına ayrılacak. Özel ödemeler yapılacak. Taksitler bir yıl ötelenecek. İlk ödemeler 6. ve 12. aya ötelenecek. İnanılmaz rahat ödeme planları olacak” diye konuştu.

Şehrin lüksü kapınıza gelecek

Başakşehir'de şehrin çeşitli noktalarındaki modern, yüksek katlı ve her çeşit imkanın yer aldığı, hızlı çözümün üretildiği bir hayatın olmadığı gerçeğinden hareket ettiklerini belirten Bulvar İstanbul Genel Müdürü Ece Atalay, rezidanslar ile buna çözüm üreteceklerini kaydetti. Her türlü lüksü kabul edebilecek bir kitlenin olduğunu söyleyen Atalay, “Bulvar İstanbul Rezidans ile bu sunulacak. Buradaki insanlar sunulana adapte olmaya hazırlar. Bizde bunu geliştiriyoruz. Vereceğimiz hizmetler size kendinizi özel hissettiriyor” dedi.

Toplam 37 kattan ve 165 daireden oluşan Başakşehir'in ilk rezidans projesi Bulvar Rezidans'ta, her ihtiyaca yönelik 3+1, 4+1 daireler ile 5+1, 6+1 7+1 dubleks daire tipleri bulunuyor. Misafirlerine lüks rezidans hizmetleri sunacak Bulvar Rezidans'tan; göletler, şelaleler, lavanta ve gül bahçelerinden oluşan Bulvar İstanbul'un peyzaj çalışmaları keyifle izlenebilecek.

Bulvar Rezidans Bulvar İstanbul Rezidans satış